Informacje5 czerwca 2013, 00:00,

Dwa brązowe medale na Pucharze Świata w Kickboxingu we Włoszech w Rimini

Dwa brązowe medale zdobyły nasze eksportowe zawodniczki Emilia Szabłowska (poinfighting) oraz Dorota Godzina (full contact) na Pucharze Świata w Kickboxingu we Włoszech w Rimini. Mariusz Niziołek niestety nie dał rady wygrać w ćwierćfinale z Chorwatem i zajął ostatecznie 5-te miejsce. Wszyscy byli już nieco zmęczeni sezonem - obecnie roztrenowanie i od nowa praca nad formą do najważniejszych imprez tego roku: Igrzysk Sportów Walki w Petersburgu (październik) i Mistrzostw Świata w Turcji (listopad).

DWA MEDALE NASZE ZAWODNICZKI NA PUCHARZE ŚWIATA W KICKBOXINGU WE W£OSZECH W RIMINI
autor/źródło: Piaseczyński Klub Kick-Boxingu X fight Piaseczno

Informacje5 czerwca 2013, 00:00,

Charytatywny Festiwal Fitnessu w Piasecznie

GOSiR Piaseczno, GreenUp Fitness Club oraz Stowarzyszenie Kondycja organizują największy Festiwal Fitnessu w Piasecznie, który odbędzie się 8 czerwca 2013 roku. Jest to impreza przeznaczona dla miłośników fitnessu oraz dobrej zabawy. Przygotowana została specjalnie z myślą o mieszkańcach Piaseczna i okolic. Będzie to doskonała okazja, by ćwiczyć i bawić się z wykorzystaniem najbardziej popularnych form zajęć, pod kierunkiem najlepszych prezenterów. Festiwal Fitnessu to spotkanie pasjonatów zajęć fitness, na którym każdy się odnajdzie. Zapraszamy na Charytatywny Festiwal Fitness i maraton Zumby w Piasecznie.

CHARYTATYWNY FESTIWAL FITNESSU W PIASECZNIE

Charytatywny Festiwal Fitnessu Maraton Zumby:

10.00 HOT LATINO FITNESS - Asia Mierzyńska
11.00 SHAPE & DANCE - Emilia Dunajska
12.00 GYMSTICK - Wojtek Świątek
13.00-16.00 MARATON ZUMBA Fitness- Michał Kurpet, Oktawian Zagórski, Stefan Jakóbczyk, Aleksandra Kania, Antonio Daykola.

Udział w Festiwalu kosztuje tylko 10 zł. Dodatkowo Charytatywny Festiwal Fitnessu posiada szczytny cel - cały dochód ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na Dom Dziecka. Początek imprezy godzina 10.00 w GOSiR Piaseczno - nie może Was zabraknąć!
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno