Informacje19 września 2015, 11:30,

Dożynki Gminne w Prażmowie 2015

Zapraszamy na gminne dożynki, które odbędą się w sobotę, 19 września 2015 r. w Prażmowie przy ul. Czołchańskiego 10 (na terenie Białego Dworku w Prażmowie). Uroczystości rozpocznie Msza św. Dożynkowa, która zostanie odprawiona w Kościele św. Franciszka w Prażmowie. Dalsze obchody tego dnia odbędą się na terenie "Białego Dworku" w Prażmowie przy ul. Czołchańskiego 10. Serdecznie zapraszamy na Dożynki Gminne do Prażmowa!

Dożynki Gminne w Prażmowie 2015

Od godziny 19:00 rozpocznie się znakomity koncert na żywo dla przybyłej publiczności zespołu AKCENT! Nie zabraknie doskonałej muzyki z jego płyt przed laty oraz ta nowoczesna z ostatnich miesięcy! Twórca hitów wystąpi na specjalnie przygotowanej scenie i rozbawi całą publikę! Zapraszamy na koncert zespołu Akcent.

Anonimowy, 16 lipca 2019
[color=red][b]UWAGA INFROMACJA URZĘDU GMINY PRAŻMÓW[/b][/color] [b]Impreza zamknięta tylko dla mieszkańców Gminy Prażmów.[/b] Wstęp po okazaniu dokumentu potwierdzającego miejsce zamieszkania.
Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=18&t=11435

Polecane dla Ciebie

Informacje20 września 2015, 13:00,

Wyrusz w świat zabawy z klaunem Rufi Rafi - bezpłatne spotkanie dla dzieci w Auchan Piaseczno

Jaka jest najlepsza recepta na dobre samopoczucie podczas szarych wrześniowych dni? Już w najbliższą niedzielę w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno klaun Rufi Rafi będzie przekonywał, że rozwiązaniem jest uśmiech. Podczas jego występu, pełnego gagów, cyrkowych sztuczek i elementów pantomimy, nie zabraknie okazji do radości.

Żonglerka, tworzenie wielkich baniek mydlanych, zabawne skecze, budowanie postaci z kolorowych balonów - to stałe elementy występów klauna. Jednak zabawy przygotowane przez Rufi Rafiego są wyjątkowe, bowiem artysta włącza do swojego show także publiczność. Mali i trochę starsi widzownie mają szansę współtworzyć niepowtarzalne przedstawienie.

Rufi Rafi to pseudonim artystyczny Rafała Biesiady, który z wykształcenia jest animatorem kultury i pedagogiem. Ze swoim Teatrem Jednego Klauna, Rufi Rafi pojawia się na ulicach miast i miasteczek, scenach, festynach i festiwalach w kraju i za granicą. Spotkania z nim cechuje duża doza improwizacji i działań z publicznością.

Przeczytaj też: Muzyczny Hyde Park w Józefosławiu

Spotkanie z klaunem pt. „Rufi Rafi Show” będzie już dziewiątym w tym roku spektaklem teatralnym dla maluchów, jakie organizowane są w galerii w ramach cyklu „Bajeczne niedziele”. Bezpłatne przedstawienie odbędzie się w niedzielę 20 września 2015 roku w Centrum Handlowych Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46. Spektakl odegrany będzie trzykrotnie - o godzinie 13.00, 15.00 i 17.00. Udział w przedstawieniu jest bezpłatny!

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=4&t=1263&start=120