Informacje7 października 2014, 08:36,

Dobroczynny Bal Andrzejkowy Korony

MKS Korona Góra Kalwaria zaprasza rodziców, kibiców, przyjaciół, członków klubu i wszystkich zainteresowanych do wsparcia klubu w ramach udziału w Dobroczynnym Balu Andrzejkowym Korony. Zapisy do 10 listopada 2014 r. Więcej informacji na plakacie:

Dobroczynny Bal Andrzejkowy Korony

Informacje4 października 2014, 10:00,

Koncert W krainie uśmiechu w Tarczynie

Polska Agencja Koncertowa, Dyrektor Naczelny I Artystyczny: Kazimierz Kowalski, Barbara Galicz - Burmistrz Tarczyna, Kazimierz Kowalski zapraszają na koncert pn.: W KRAINIE UŚMIECHU z okazji 40-lecia Klubu Seniora działającego w Gminnym Ośrodku Kultury. Koncert odbędzie się 4 października 2014 roku o godz. 16.00. Miejsce: Sala Widowiskowa Gminnego Ośrodka Kultury, ul. J. Stępkowskiego 17. Zaproszenia do odbioru w GOK, pok. 101 (wstęp wolny). W programie: przeboje operowe, operetkowe i musicalowe, Straszny Dwór, Cyrulik Sewilski, Carmen, Baron Cygański, Księżniczka Czardasza, Jan strauss. Wykonawcy: GWIAZDY POLSKIEJ OPERY KAMERALNEJ: fortepian - Ewa Szpakowska, prowadzenie - Kaziemierz Kowalski. Zapraszamy na koncert W krainie uśmiechu w Tarczynie.

Koncert W krainie uśmiechu w Tarczynie