Informacje15 czerwca 2007, 00:00,

Dni Otwarte w Metsa Tissue - Konstancin Jeziorna

W najbliższą sobotę 16 czerwca 2007 roku, w godzinach od 11:00 do 15:00, będzie można zwiedzać Zakłady Papiernicze Metsa Tissue w Konstancin Jeziorna przy ulicy Mirkowskiej 45. O pełnych godzinach na zwiedzających będą czekać pracownicy firmy. Między 13:00 a 14:00 dla zainteresowanych dodatkowo zwiedzanie oczyszczalni. Jeśli przyniesiesz 2 kg makulatury (najlepiej prasy) dostaniesz upominek. Dzieci pod opieką dorosłych. Zakaz filmowania i fotografowania.

Dni Otwarte w Metsa Tissue - Konstancin Jeziorna

Firma Metsa Tissue jest firmą obecną w wielu krajach europejskich. Specjalizuje się w produkcji wyrobów higienicznych na klientów indywidualnych, ale także instytucji. Oferuje wszelkiego rodzaju ręczniki papierowe, papier toaletowy, papier higieniczny. Firma jest również największym na świecie dostawcą papierów kuchennych. Grupę produktów firmy Metsa Tissue tworzą takie marki jak: Lambi, Serla, Mola, Tento, Karin oraz Fasana. Metsa Tissue jest częścią Metsaliitto Group. Więcej informacji o firmie Metsa Tissue możecie przeczytać na stronie korporacyjnej: www.metsatissue.com, oraz marki Mola: www.mola.pl Zapraszamy na Dni Otwarte w Metsa Tissue.
autor/źródło: Katarzyna Schab - redaktor serwisu powiat piaseczyński Konstancin Jeziorna

Informacje7 czerwca 2007, 00:00,

Dni Konstancina w Parku Zdrojowym 2007 - zaproszenie

W najbliższy weekend 9 i 10 czerwca 2007 roku w Parku Zdrojowym odbędą się Dni Konstancina. W programie przewidziano bloki sportowo rekreacyjne oraz rozrywkowe, w tym występy orkiestry Rondo, oraz zaśpiewa Maryla Rodowicz. Oprócz wielu atrakcji planowany jest konkursy plastyczne m.in. Mój Piękny Konstancin, 110 lat Konstancina. Zapraszamy serdecznie na Dni Konstancina!

W sobotę 9 czerwca 2007 roku, od godziny 11:00: Głównymi atrakcjami będzie blok sportowo rekreacyjny (skoki zespołowe przez linę i w dal, ringo, tenis stołowy), występy artystów z naszego nowego miasta bliźniaczego: Krzemieńca oraz artystów z Konstancina. Po losowaniu nagród dla uczestników konkursów, o godzinie 20:00 odbędzie się koncert Maryli Rodowicz, której nie trzeba nikomu przedstawiać.

Dni Konstancina w Parku Zdrojowym 2007

W niedzielę 10 czerwca 2007 roku, od godziny 11:00: Dalszy ciąg atrakcji sportowo rekreacyjnych (hulajnogi, badminton, strzał rodzinny do bramki), a w części artystycznej spektakle i koncerty przygotowane przez konstancińskie szkoły i przedszkole, konkurs piosenki oraz występ orkiestry Rondo.

Szczegółowy program atrakcji przygotowanych na Dni Konstancina znajduje się w udostępnionym przez Gminę Konstancin Jeziorna załączniku: Program Dni Konstancina 2007.pdf.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Konstancin Jeziorna