Informacje15 czerwca 2007, 00:00,

Dni Otwarte w Metsa Tissue - Konstancin Jeziorna

W najbliższą sobotę 16 czerwca 2007 roku, w godzinach od 11:00 do 15:00, będzie można zwiedzać Zakłady Papiernicze Metsa Tissue w Konstancin Jeziorna przy ulicy Mirkowskiej 45. O pełnych godzinach na zwiedzających będą czekać pracownicy firmy. Między 13:00 a 14:00 dla zainteresowanych dodatkowo zwiedzanie oczyszczalni. Jeśli przyniesiesz 2 kg makulatury (najlepiej prasy) dostaniesz upominek. Dzieci pod opieką dorosłych. Zakaz filmowania i fotografowania.

Dni Otwarte w Metsa Tissue - Konstancin Jeziorna

Firma Metsa Tissue jest firmą obecną w wielu krajach europejskich. Specjalizuje się w produkcji wyrobów higienicznych na klientów indywidualnych, ale także instytucji. Oferuje wszelkiego rodzaju ręczniki papierowe, papier toaletowy, papier higieniczny. Firma jest również największym na świecie dostawcą papierów kuchennych. Grupę produktów firmy Metsa Tissue tworzą takie marki jak: Lambi, Serla, Mola, Tento, Karin oraz Fasana. Metsa Tissue jest częścią Metsaliitto Group. Więcej informacji o firmie Metsa Tissue możecie przeczytać na stronie korporacyjnej: www.metsatissue.com, oraz marki Mola: www.mola.pl Zapraszamy na Dni Otwarte w Metsa Tissue.
autor/źródło: Katarzyna Schab - redaktor serwisu powiat piaseczyński Konstancin Jeziorna

Informacje12 czerwca 2007, 00:00,

Dom Muzyka Seniora powstanie we wsi Kąty Góra Kalwaria

Na stronie Starostwa Powiatu Piaseczyńskiego www.piaseczno.pl pojawiła się informacja, że w powiecie piaseczyńskim, w gminie Góra Kalwaria we wsi Kąty przy ulicy Brzozowej powstanie Dom Muzyka Seniora. Prezes Zarządu Fundacji Zofia Wit informuje, że będzie miło jeżeli zechcecie wesprzeć budowę tego obiektu.

Dom Muzyka Seniora będzie środowiskowym domem opieki nad osobami starszymi, wymagającymi opieki w tym osoby niedołężne i pozbawione tych świadczeń ze strony rodziny. Lokalizacją obiektu jest wieś Kąty k/Góry Kalwarii w województwie mazowieckim. Teren przeznaczony pod usytuowanie obiektu jest działką budowlaną o powierzchni 1,5 ha posiadającą bezpośredni dostęp do drogi publicznej oraz będącej w zasięgu infrastruktury technicznej. Teren działki jest częściowo zalesiony. Więcej informacji o tej inwestycji znajdziecie na stronie: www.dommuzykaseniora.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Góra Kalwaria