Informacje28 grudnia 2015, 19:00,

DLA FRAJDY w 8 Ball Club w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


28 grudnia 2015 roku w godzinach od 19:00 do 23:00 zapraszamy na koncert zespołu DLA FRAJDY w 8 Ball Club w Piasecznie (Jana Pawła II 10, Piaseczno). Chcesz posłuchać standardów w porywających rytmach Bossa Novy, Swinga, Samby czy Funk? A może pobawić się przy znanych hitach polskiej i światowej rozrywki z mocnym udziałem sekcji instrumentów dętych? Jeśli tak to zapraszamy 28 grudnia do 8 Ball Club w Piasecznie. Zaczynamy o 19.00, a kończymy dopiero gdy nasycimy uszy słuchaczy naszymi interpretacjami znanych tematów muzycznych, a tancerzy rytmicznymi przebojami, pewnie po 23.00. Wejście symboliczne 8 zł.

DLA FRAJDY w 8 Ball Club w Piasecznie

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Członkowie zespołu DLA FRAJDY: ~ Tomasz Kłujszo - saksofon, Instrumenty Klawiszowe, śpiew ~ Sławomir Kosiński - gitara, śpiew ~ Przemysław Mydłowski - saksofon ~ Norbert Satora - Instrumenty Klawiszowe ~ Konrad Kucharski - bass ~ Łukasz 'Ringo' Nowak - perkusja. Big Band DLA FRAJDY to idealny zespól na elegancki bankiet, ciekawy koncert, porywający firmowy event, czy sympatyczny rodzinny festyn. Jeśli lubisz wpadające w ucho, wykonane profesjonalnie i z poczuciem humoru standardy muzyki rozrywkowej i jazzowej to trafiłeś w dziesiątkę. Usłyszysz hity w rytmach swinga, samby czy bossa nowy, z repertuaru Franka Sinatry, Louisa Armstronga, Orkiestry Duka Ellingtona itd. Jeśli jesteś zwolennikiem mocniejszych klimatów zadowolą cię utwory w rytmie funk, bluesa czy rocka, które grali tacy giganci rozrywki jak The Beatles, Jaco Pastorius, Michael Buble itd, a także nasze autorskie kompozycje. Na imprezy taneczne przygotowaliśmy również znane i lubiane hity muzyki Pop od lat 60’tych do współczesności. Niewątpliwą atrakcję i mocny atut zespołu, oprócz wokali, stanowi sekcja instrumentów dętych: saksofony, trąbka, klarnet, puzon. Mocnym fundamentem i ozdobą grupy jest sekcja rytmiczna z wsparciem solowym: perkusja, bas, gitara, instrumenty klawiszowe. Więcej informacji na https://www.facebook.com/BigBandDlaFrajdy

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=37&t=1887&start=465
Informacje23 grudnia 2015, 18:25,

Otwarto centrum hydroterapii w Konstancinie-Jeziornie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

W Konstancinie-Jeziornie otwarto centrum hydroterapii. To nowoczesny obiekt uzdrowiskowy z basenem solankowym, gabinetami rehabilitacyjnymi, pracowniami diagnostycznymi, gabinetami SPA oraz częścią hotelowo-konferencyjną. A to wszystko w samym sercu Parku Zdrojowego.

OTWARTO CENTRUM HYDROTERAPII W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

Wyjątkowe miejsce

W poniedziałek (21 grudnia) wykonawca - firma Warbud - Konstancińskiego Centrum Hydroterapii, zakończył realizację inwestycji i uroczyście przekazał obiekt właścicielowi - Uzdrowisku Konstancin-Zdrój. Nowoczesny budynek, zlokalizowany vis-a-vis tężni solankowej, mieści w swoich wnętrzach w pełni wyposażone gabinety fizykoterapii, terapii naturalnych (medycyna naturalna), profilaktyki zdrowia oraz SPA&Wellness z siłownią i salą treningową. Część hotelowo-konferencyjna to 54 miejsca noclegowe w 27 pokojach oraz 2 sale konferencyjne i restauracja. Niewątpliwą atrakcją jest też basen z wodą solankową wydobywaną z własnego, liczącego 1 700 m ujęcia, zlokalizowanego tuż obok tężni. Obiekt został doskonale wkomponowany w obszar Parku Zdrojowego, dzięki m.in. zachowaniu istniejącego wokół drzewostanu. Powstały też ścieżki spacerowe, a kuracjusze będą mogli odpocząć na jednej z kilkunastu stylizowanych ławeczek.

OTWARTO CENTRUM HYDROTERAPII W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

Sukces pomimo trudności

Podczas poniedziałkowej uroczystości Krzysztof Żyndul, prezes zarządu "Uzdrowisko Konstancin-Zdrój" podkreślił nadzwyczajny charakter inwestycji - począwszy od jej umiejscowienia, wyznaczonych zadań oraz harmonogramu realizacji. – Wyjątkowy projekt architektoniczny doskonale wpisuje się w charakter Konstancina-Jeziorny – przyznał prezes. – Zapewniając zarazem pełną funkcjonalność i użyteczność obiektu. Budowa centrum rozpoczęła się 10 lutego 2014 r. i mimo przeszkód została zakończona w terminie - od tego zależało także otrzymanie dofinansowania z Unii Europejskiej w kwocie 8,8 mln zł, przy całkowitej wartości projektu ponad 36 mln zł.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

OTWARTO CENTRUM HYDROTERAPII W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

Dla przyjezdnych i dla mieszkańców

Budynek centrum hydroterapii został zaprojektowany i usytuowany tak, aby w jak największym stopniu wykorzystać naturalne walory konstancińskiego parku, naturalne surowce solankowe oraz klimatyczne. Obecny na otwarciu Kazimierz Jańczuk, burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna przyznał, że inwestycja niewątpliwie będzie jedną z wizytówek miasta. – Oferowane przez centrum specjalistyczne zabiegi i terapie oraz propozycje związane z profilaktyką zdrowia przyczynią się do podniesienia atrakcyjności Konstancina-Jeziorny, jako jedynego uzdrowiska na Mazowszu – podkreślił burmistrz.

OTWARTO CENTRUM HYDROTERAPII W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

W Sylwestra inauguracji

Centrum zainauguruje swoją działalność balem sylwestrowym, a już od 3 stycznia ruszą regularne usługi. Wcześnie, od 25 do 27 grudnia, w ramach „Dni otwartych” obiekt będzie można bezpłatnie zwiedzić. Jak zapewnia właściciel, klienci znajdą w centrum najwyższy standard usług w nowocześnie wyposażonych specjalistycznych gabinetach terapeutycznych i profilaktycznych oraz możliwości aktywnego wypoczynku i relaksu.

OTWARTO CENTRUM HYDROTERAPII W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

OTWARTO CENTRUM HYDROTERAPII W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=10&t=8624

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie