Informacje14 sierpnia 2007, 00:00,

Cyrk Zalewski odwiedzi Piaseczno - zaproszenie na występ

W najbliższy piątek, czyli 17 sierpnia 2007 roku o godzinie 18:00, odbędzie się pokaz cyrkowy w Piasecznie, podczas którego zaprezentuje się Cyrk Zalewski. Informacje o przyjeździe cyrku do Piaseczna, znaleźliśmy na plakatach informacyjnych rozwieszonych na terenie piaseczyńskiego bazarku.

Cyrk Zalewski to bardzo znany cyrk w Polsce, prowadzony jest od siedmiu pokoleń (od połowy XIX wieku) przez rodzinę Zalewskich. Co roku II program TVP emituje organizowany przez Cyrk Zalewskiego Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej, cieszący się dużym zainteresowaniem widzów. Miłośnicy cyrkowych pokazów na pewno znajdą coś ciekawego w występie Cyrku Zalewskiego.

Cyrk Zalewski w Piasecznie

Według informacji na stronie Cyrk Zalewskiwww.cyrk-zalewski.com.pl, wśród atrakcji programu znajdą się pokazy sześciu przepięknych tygrysów bengalskich, koni rzadko spotykanej maści Palomino, wielbłądów, zabawy z pudelkami, zobaczycie ekwilibrystykę na wolnej drabinie w wykonaniu polskiego duetu Złotorowicz, ewolucje na linie pionowej przy muzyce Nataszy, akrobatykę napowietrzną w wykonaniu Denisa i Dima z Ukrainy, pokazy iluzji (zniknięcia, pojawienia ludzi, zamiany, cięcie kobiety na pół), reki czyli gimnastyka na poręczach. Nad częścią komiczną przedstawienia czuwa clown, który rozśmieszą publiczność do łez. Cyrk Zalewski gwarantuje dwie godziny wspaniałej rozrywki. Serdecznie zapraszamy na występ cyrku w Piasecznie!

Namiot cyrkowy Cyrku Zalewski stanie na placu przy skrzyżowaniu ulic Okulickiego i Wojska Polskiego. Poniżej mapka lokalizacyjna Piaseczno:

Lokalizacja Cyrku Zalewski w Piasecznie

Jeżeli byliście kiedyś na występach Cyrku Zalewski, to prosimy o komentarze, które pomogą innym w podjęciu decyzji o skorzystaniu z oferty tego cyrku w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje16 sierpnia 2007, 00:00,

Cudowna lampa Aladyna przedstawienie w GOK Tarczyn

Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie zaprasza dzieci na przedstawienie teatralne pod tytułem: Cudowna lampa Aladyna. Bajka zostanie wystawiona 25 sierpnia 2007 roku, o godzinie 16:00 w GOK Tarczyn. Wstęp na bajkę jest wolny! Informacja pochodzi ze strony Gminy Tarczyn www.tarczyn.pl

Cudowna lampa Aladyna to wspaniałe przedstawienie teatralne dla młodych widzów, oparte na słynnej historii zaczerpniętej z Baśni z Tysiąca i Jednej Nocy. Aktorzy przenoszą publiczność w orientalny świat pełen niezwykłych zdarzeń, magii i przygód. Oczywiście oprócz tytułowego Aladyna nie brakuje również Sułtana, Księżniczki, Dżina i wielu innych postaci. Profesjonalna scenografia, piękne kostiumy, mnóstwo rekwizytów, dwa plany - żywego aktora i lalek, dużo piosenek i przede wszystkim doskonała gra aktorów - to wszystko sprawia, że spektakl zachwyca i pozostaje na długo w pamięci widzów. Ty też możesz obejrzeć to przedstawienie w Tarczynie. Zapraszamy!
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Tarczyn
Tematy:Tarczyn