Informacje9 maja 2015, 09:00,

ĆWICZ Z NAMI - bezpłatne zajęcia przy stawie w Mysiadle

Sołectwo Mysiadło zaprasza wszystkich mieszkańców do wspólnych ćwiczeń pn.: ĆWICZ Z NAMI. Zajęcia od 9 maja w każdy weekend przy stawie w Mysiadle. W sobotę 9:00-10:00 CZIKUNG prowadzi Katarzyna Ciołkowska. W niedzielę 9:00-10:00 Nordic Walking prowadzi Gabriela Helak. Informacje i zapisy u sołtys B. Obłucka tel. 601206973

ĆWICZ Z NAMI bezpłatne zajęcia przy stawie w Mysiadle

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=15&t=11115
Informacje5 maja 2015, 20:17,

OPIUM STRING QUARTET - PIASECZYŃSKA WIOSNA MUZYCZNA 2015

Centrum Kultury w Piasecznie zaprasza na Piaseczyńską Wiosnę Muzyczną, której pierwszy koncert odbędzie się 9 maja 2015 roku o godz. 19.30. Miejsce: scena na Placu Piłsudskiego. Podczas koncertu wystąpi OPIUM STRING QUARTET. W składzie: Agnieszka Marucha – I skrzypce, Anna Szalińska – II skrzypce, Magdalena Małecka-Wippich – altówka, Olga Łosakiewicz-Marcyniak – wiolonczela. W programie m.in.: J. Strauss, A. Dvorak, F. Chopin, P. Czajkowski, A. Borodin, J. Richardy, J. Brahms. Koncert poprowadzi Zofia Sajkowska.

OPIUM STRING QUARTET - PIASECZYŃSKA WIOSNA MUZYCZNA 2015

PIASECZYŃSKA WIOSNA MUZYCZNA - wiosenny cykl koncertów muzyki poważnej podczas którego występują chóry i zespoły kameralne, a w świat każdego z nich wprowadza widzów krótka lekcja historii muzyki. Prelegentem Festiwalu jest Pani Zofia Sajkowska – historyk sztuki, wieloletni pracownik Filharmonii Narodowej. Przez jedenaście edycji imprezy, która odbywała się w Kościołach dekanatu piaseczyńskiego w Piasecznie wystąpili między innymi: Chór Kameralny „Ars Cantata”, „Collegium Musicum” – Chór Kameralny Uniwersytetu Warszawskiego, „Bornus Consort” , Kwartet Wokalny „Musica Cordis”, „Perfugium” – Zespół Liturgiczny Muzyki Dawnej, Chór Kościoła Ewangelicko-Reformowanego w Warszawie, Zespól Wokalny „Gaudium”, Męski Zespół Muzyki Cerkiewnej. W tym roku , pragnąc dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców zapraszamy publiczność na piaseczyński Rynek. W kolejne soboty maja ( 9, 16 i 23 maja 2015r godz. 19.30) podczas festiwalu usłyszymy: OPIUM STRING QUARTET, kwintet instrumentów dętych TROMBASTIC oraz Koncert Pieśni Włoskich i Neapolitańskich.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Redakcja, 16 lipca 2019