Informacje8 maja 2010, 00:00,

Chopin Pieśni i Miniatury - Wiosna Muzyczna Piaseczno

Urząd Miasta i Gminy Piaseczno, Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno i Parafia Świętej Anny oraz Parafia Maki Bożej Różańcowej w Piasecznie serdecznie zapraszają na Piaseczyńską Wiosnę Muzyczną (koncerty muzyki poważnej). W najbliższą niedzielę 9 maja 2010 roku, o godzinie 19:30 w Kościele pw. Św. Anny w Piasecznie, odbędzie się koncert FRYDERYK CHOPIN - PIEŚNI i MINIATURY w aranżacji Jerzego Cembrzyńskiego.

Wiosna Muzyczna Piaseczno

FRYDERYK CHOPIN - PIEŚNI i MINIATURY w aranżacji Jerzego Cembrzyńskiego. Wystąpią: Justyna Reczeniedi - sopran & TRIO Con Passione w składzie: Kamila Szalińska - Bałwas - skrzypce, Michał Pindakiewicz - gitara, Jerzy Cembrzyński - aranżacje, kontrabas, Prowadzenie: Zofia Sajkowska. Wstęp wolny. Zapraszamy na Piaseczyńską Wiosnę Muzyczną w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje10 maja 2010, 00:00,

Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Góra Kalwaria

W najbliższą niedzielę 16 maja 2010 roku, o godzinie 10:00 odbędzie się Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Góra Kalwaria. Miejscem rozgrywania turnieju będzie Szkoła Podst. nr 2 w Górze Kalwarii, ul. Kalwaryjska 3. Zapisy od godz. 9.30 do 10.00 w dniu zawodów. Zapisy telefoniczne do 13 maja 2010 r. pod nr tel. 514 789 864 i 695 148 388 Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Wpisowe: Dzieci poniżej 14 roku życia - 5 zł; Pozostali 15 złotych.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Góra Kalwaria