Informacje28 marca 2014, 00:00,

Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Piaseczno Cup

30 marca 2014 roku odbędzie się Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Piaseczno Cup 2014. Turniej Piaseczno Cup 2014, odbędzie się na hali GOSiR Piaseczno, wesprze Fundację Dla Dzieci pomagającą dzieciom z ciężką sytuacją rodzinną, problemami finansowymi oraz dzieciom z niepełnosprawnością fizyczną i psychiczną. W turnieju weźmie udział 16 zespołów dziecięcioosobowych. Organizatorzy zapraszają do kibicowania!

Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Piaseczno Cup
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje27 marca 2014, 00:00,

The Human Experience Kino z GOK Lesznowola

Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola zaprasza na seans filmowy w ramach Kina z GOK Lesznowola, który odbędzie się 30 marca 2014 roku o godz. 16.00. Podczas najbliższego seansu zostanie wyświetlimy film The Human Experience (Wszystko o człowieku). Miejsce: świetlica GOK Lesznowola przy ul. Topolowej 2 w Mysiadle. Wstęp wolny. Zapraszamy na film.

The Human Experience - Kino z GOK Lesznowola

Film The Human Experience jest historią młodych Amerykanów, którzy po ciężkich doświadczeniach ataku na WTC z 11.09.2001 zaczynają poszukiwać w swoim życiu czegoś więcej aniżeli tylko dolarów i kariery. Wyruszają w podróż, która na zawsze odmieni ich życie. Najpierw decydują się na zamieszkanie wśród bezdomnych Nowego Jorku. Podczas wspólnie spędzonych dni doznają niezwykłego ciepła i życzliwości od ludzi, dla których ulica jest jedynym domem. Po tych doświadczeniach udają się do Peru, gdzie spotykają się z niepełnosprawnymi dziećmi – wyrzuconymi przez rodziców i sierotami. Następnie do Ghany, gdzie opiekując się chorymi na AIDS i trąd, doświadczają Bożej mocy i opieki. Spotkania z ludźmi to przede wszystkim podróż do własnego wnętrza i własnej duszy, a młodzi bohaterowie filmu to tak naprawdę każdy z nas. Film stawia pytania fundamentalne i przypomina o najważniejszych wartościach. „Kim jestem? Po co żyję? Jaki jest sens i cel mojego życia?” w tej wędrówce znajdują odpowiedź.

autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis informacyjny gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola