Informacje16 kwietnia 2011, 00:00,

Centrum Porad Prawnych i Obywatelskich w Piasecznie

Centrum Porad Prawnych i Obywatelskich we współpracy z fundacją Domus Et Labor organizuje pomoc dla mieszkańców powiatu piaseczyńskiego w ramach projektu Co każda obywatelka i każdy obywatel wiedzieć powinni, realizowanego z Programu Operacyjnego KAPITA£ LUDZKI 5.4.2 Rozwój dialogu obywatelskiego.

Centrum Porad Prawnych i Obywatelskich w Piasecznie

Celem głównym projektu jest zaspokojenie elementarnych, najważniejszych potrzeb społecznych związanych z dostępem do bezpłatnej pomocy prawnej i zwiększenie dostępności do poradnictwa prawnego i obywatelskiego mieszkańców powiatu piaseczyńskiego znajdujących sie w trudnej sytuacji życiowej. Trzech doradców i dwóch ekspertów pracujących w Centrum od wielu lat jest związanych z poradnictwem i odpowiednio przeszkolonych.

Porady są udzielane bezpłatnie, w sposób rzetelny i bezstronny. Gwarantowane jest prawo do anonimowości oraz aktualności i rzetelności informacji. Centrum zapewnia praktyczny system informacyjny, jasny i przystępny. Wyjaśnienia przygotowywane są w sposób zrozumiały dla każdego człowieka.

ul. Puławska 32E w Piasecznie
(lokal na parterze, wjazd od ul. Warszawskiej)
od poniedziałku do czwartku w godzinach 10-17
e-mail: poradnictwopiaseczno@gmail.com
www.poradnictwopiaseczno.org

Informacje17 kwietnia 2011, 00:00,

Wyniki konkursu fotograficznego - PORTRET PIASECZNA

16 kwietnia 2011 roku, zakończyło się głosowanie w konkursie fotograficznym tematycznym: PORTRET PIASECZNA - interpretacja dowolna. Spośród 8 zdjęć, które zostały nadesłane na konkurs, mieszkańcy udzielający się na forum powiatu piaseczyńskiego, wybrali 3 najciekawsze zdjęcia. Serdecznie gratulujemy Sylwii, Piotrowi oraz Jackowi, których zdjęcia zostały wyróżnione w naszym konkursie. Poniżej prezentujemy zwycięskie zdjęcia:

MIEJSCE 1
Autor: ((-;Sylwia;-)) (Sylwia)

MIEJSCE 2
Autor: fotomigawka (Piotr)

MIEJSCE 3
Autor: endRyou (Jacek)

Z głosowaniem i większym formatem powyższych zdjęć, można zapoznać się w konkursowym wątku: Portret Piaseczna. Zachęcam mieszkańców do przyłączenia się do konkursów fotograficznych. Kolejny konkurs już od 1 maja 2011 roku, a jego tematem będzie: "Sakralna strona powiatu piaseczyńskiego".
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców powiat piaseczyński
Tematy: