Informacje16 kwietnia 2011, 00:00,

Centrum Porad Prawnych i Obywatelskich w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Centrum Porad Prawnych i Obywatelskich we współpracy z fundacją Domus Et Labor organizuje pomoc dla mieszkańców powiatu piaseczyńskiego w ramach projektu Co każda obywatelka i każdy obywatel wiedzieć powinni, realizowanego z Programu Operacyjnego KAPITA£ LUDZKI 5.4.2 Rozwój dialogu obywatelskiego.

Centrum Porad Prawnych i Obywatelskich w Piasecznie

Celem głównym projektu jest zaspokojenie elementarnych, najważniejszych potrzeb społecznych związanych z dostępem do bezpłatnej pomocy prawnej i zwiększenie dostępności do poradnictwa prawnego i obywatelskiego mieszkańców powiatu piaseczyńskiego znajdujących sie w trudnej sytuacji życiowej. Trzech doradców i dwóch ekspertów pracujących w Centrum od wielu lat jest związanych z poradnictwem i odpowiednio przeszkolonych.

Porady są udzielane bezpłatnie, w sposób rzetelny i bezstronny. Gwarantowane jest prawo do anonimowości oraz aktualności i rzetelności informacji. Centrum zapewnia praktyczny system informacyjny, jasny i przystępny. Wyjaśnienia przygotowywane są w sposób zrozumiały dla każdego człowieka.

Centrum Porad Prawnych i Obywatelskich w Piasecznie

ul. Puławska 32E w Piasecznie
(lokal na parterze, wjazd od ul. Warszawskiej)
od poniedziałku do czwartku w godzinach 10-17
tel. (22) 756 76 64
e-mail: poradnictwopiaseczno@gmail.com
www.poradnictwopiaseczno.org
autor/źródło: Redakcja
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje14 kwietnia 2011, 00:00,

KONKURS FOTOGRAFICZNY: SPORTOWE PIASECZNO - PIASECZYńSKA MILA KONSTYTUCYJNA


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

3 maja 2011 roku odbędzie się 11. Piaseczyńska Mila Konstytucyjna. W tym roku po raz pierwszy zostanie przeprowadzony konkurs fotograficzny: SPORTOWE PIASECZNO - PIASECZYńSKA MILA KONSTYTUCYJNA. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich osób, które podczas biegu ulicznego, będą robiły zdjęcia. Celem konkursu jest ukazanie sportowego charakteru Piaseczna poprzez bieg uliczny Piaseczyńska Mila Konstytucyjna, zintegrowanie mieszkańców Piaseczna oraz popularyzacja sportu poprzez fotografię. Więcej informacji na temat biegu ulicznego: Piaseczyńska Mila Konstytucyjna.

Konkurs fotograficzny: Sportowe Piaseczno - Piaseczyńska Mila Konstytucyjna

Organizatorem konkursu fotograficznego jest Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piasecznie. Patronat honorowy nad konkursem objął Zdzisław Lis Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno. Patronat medialny objął Serwis Mieszkańców Powiatu Piaseczyńskiego. Fundatorami nagród są Urząd Miasta i Gminy Piaseczno, GOSiR Piaseczno, Centrum Kultury Piaseczno, Szkoła Języków Obcych SPOT Piaseczno, Centralny Sklep Imprezowy Piaseczno oraz Restauracja Pizza Hut Piaseczno.

X Piaseczyńska Mila Konstytucyjna 2010 rok

Osoby, które podczas Piaseczyńskiej Mili Konstytucyjnej, będą robiły zdjęcia i będą zainteresowane wzięciem udziału w konkursie, powinny przesłać maksymalnie 3. zdjęcia do 15 maja 2011 roku mailem na adres konkurs@powiat-piaseczynski.info Publikacja zdjęć oraz ogłoszenie wyników nastąpi 26 maja br. na stronach: www.mila-piaseczno.pl, www.gosir-piaseczno.pl, www.piaseczno.eu, www.powiat-piaseczynski.info oraz www.sportevolution.pl po wcześniejszej ocenie przez powołane Jury. Wręczenie nagród odbędzie się 29 maja br. podczas imprezy plenerowej Dzień Ziemi – Piknik Rodzinny, organizowanej przez Centrum Kultury Piaseczno w parku miejskim w Piasecznie.

X Piaseczyńska Mila Konstytucyjna 2010 rok

Nagrodą za zajęcie 1 miejsca jest półroczny kurs języka angielskiego, torba - plecak fotograficzny, puchar, materiały promocyjne o Piasecznie. Nagrodą za zajęcie 2 miejsca jest podwójna wejściówka na dowolnie wybraną jesienną (wrzesień – listopad 2011 r.) imprezę organizowaną przez Centrum Kultury Piaseczno, puchar, materiały promocyjne o Piasecznie. Nagrodą za zajęcie 3 miejsca jest kolacja dla dwóch osób w restauracji Pizza Hut Piaseczno, puchar, materiały promocyjne o Piasecznie. Przed wzięciem udziału w konkursie fotograficzny, prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu: regulamin konkursu Sportowe Piaseczno (.pdf). Zachęcamy do udziału w konkursie fotograficznym.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie