Informacje30 października 2015, 08:00,

Centrum Medyczne CMP Piaseczno otwiera nowy oddział Pawia


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Szanowni Państwo, z ogromną radością zapraszamy na otwarcie nowego oddziału Centrum Medycznego CMP Piaseczno - Pawia w dniu 30.10.2015 r. w godzinach 8.00 - 18.00. Nowy oddział sieci przychodni Centrum Medycznego CMP mieści się przy ul. Pawiej 7 pomiędzy ulicami Kazimierza Jarząbka i Powstańców Warszawy, zaledwie 6 minut (4 km) od głównej siedziby mieszczącej się przy ul. Puławskiej 49, w samym sercu osiedla "Osiedle Róż".

Centrum Medyczne CMP Piaseczno otwiera nowy oddział Pawia

W dniu otwarcia nowego oddziału Centrum Medycznego CMP Piaseczno - Pawia zapraszamy wszystkich pacjentów, którzy mają złożoną deklarację POZ w ramach NFZ w sieci placówek własnych Centrum Medycznego CMP* na bezpłatne konsultacje pediatry, internisty oraz dietetyka.

Każdy z pacjentów będzie mógł wypełnić deklarację wyboru lekarza podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) w ramach NFZ. Wypełniona deklaracja uprawnia Państwa do korzystania z sieci placówek spółki Centrum Medycznego Puławska Sp. z o.o. Wypełniając deklarację w oddziale przy ul. Pawiej 7 będą Państwo mogli korzystać również z konsultacji i badań dostępnych w placówce przy ul. Puławskiej 49 w Piasecznie, a także w Warszawie (Ochota, Wola, Białołęka). Wyboru lekarza i pielęgniarki mogą Państwo dokonać bezpłatnie 3 razy w ciągu roku. Centrum Medyczne CMP dla wszystkich swoich pacjentów zapewnia również 10% rabatu na konsultacje nie objęte NFZ. Będą je Państwo mogli wykonać w dowolnej filii, dokonując zapisu w dowolnej rejestracji, a także korzystając z infolinii. Regulamin akcji.

Zapisy oraz szczegółowe informacje, można uzyskać pod numerem telefonu (22) 737 50 50 oraz poprzez kontakt e-mail: rejestracja@cmp.med.pl

*dotyczy CMP Piaseczno, CMP Piaseczno - Pawia, CMP Ochota, CMP Wola, CMP Białołęka

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=4&t=1317&start=150
Informacje28 października 2015, 18:30,

W zdrowym ciele zdrowy duch w ramach projektu Panie Przodem


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

W najbliższą środę 28 października 2015 roku o godz. 18.30 odbędzie się spotkanie z dr Mariolą Pawłowicz-Pawłowską pn.: W zdrowym ciele zdrowy duch. Będzie to spotkanie w ramach projektu Panie Przodem. Wstęp wolny. Miejsce: GOK Lesznowola w Starej Iwicznej, ul. Nowa 6. Serdecznie zapraszamy.

W zdrowym ciele zdrowy duch w ramach projektu Panie Przodem

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=15&t=10900

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie