Informacje12 marca 2018, 07:00,

Budowa ronda - zmiana organizacji ruchu w centrum Józefosławia


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


12 marca 2018 roku zostanie zamknięte skrzyżowanie ulic Cyraneczki i Wilanowskiej w Józefosławiu, w związku z budową tam mini ronda. Tym samym wprowadzona zostaje zmiana organizacji ruchu od 12 do 25 marca 2018 r. Objazdy poprowadzone będą ulicami Geodetów, Julianowską, Kameralną, Działkową, Ogrodową. W tym czasie autobusy 739 i L39 będą kursować ul. Geodetów i ul. Julianowską, zorganizowane zostaną 2 tymczasowe przystanki w ulicy Geodetów, w okolicach centrum handlowego Piotr i Paweł.

BUDOWA RONDA - ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU W CENTRUM JÓZEFOSŁAWIA

Projekt czasowej organizacji ruchu - część 1
Projekt czasowej organizacji ruchu - część 2
Projekt czasowej organizacji ruchu - część 3

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje12 marca 2018, 06:00,

Zamknięcie drogi wojewódzkiej 722 między Gołkowem a Jazgarzewem


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Od poniedziałku 12 marca 2018 od godz. 7.00 zamknięta zostanie droga wojewódzka 722 na odcinku od ul. Pod Bateriami do ul. Głównej w Jazgarzewie, oraz rozpoczną się prace związane z ustawieniem grodzic na rzece Jeziorce.

ZAMKNIĘCIE DROGI WOJEWÓDZKIEJ 722 MIĘDZY GOŁKOWEM A JAZGARZEWEM

Utrudnienia w ruchu związane są z rozbudową drogi wojewódzkiej prowadzoną na zlecenie Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich.

Wykonawcą robót będzie Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim, które poinformowało o wprowadzeniu czasowej organizacji ruchu od 12 marca. Firm zapewni dojazd mieszkańcom do posesji przylegających do zamkniętego odcinka drogi. Objazd zostanie wytyczony ulicą Dworską i ulicą Źródlaną.

We wtorek 13 marca rozpoczną się prace związane z frezowaniem nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych, rozebraniem podbudów oraz wykonaniem robót kanalizacyjnych.

Przewidywane przywrócenie stałej organizacji ruchu nastąpi w dniu 25 maja 2019 r.

UMiG Piaseczno

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie