Informacje25 stycznia 2012, 00:00,

Brydż Sportowy Mistrzostwa Tarczyna Grand Prix Mazowsza

Burmistrz Gminy Tarczyn oraz Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie serdecznie zapraszają mieszkańców na II Otwarte Mistrzostwa Tarczyna i Grand Prix Mazowsza w Brydżu Sportowym, które odbędą się 28 i 29 stycznia 2012 roku. Miejsce: Szkoła Podstawowa w Tarczynie, im. J. Stępkowskiego 11. Informacji o turnieju udziela Maciej Bramowicz pod numerem telefonu: 606-896-826. Zapraszamy na turniej w Tarczynie.

MISTRZOSTWA TARCZYNA I GRAND PRIX MAZOWSZA W BRYDżU SPORTOWYM
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Tarczyn
Tematy:Tarczyn

Informacje20 stycznia 2012, 00:00,

21 stycznia ŚWIATOWY DZIEń ŚNIEGU w Konstancinie

Sołtys wsi Parcela, TN Biegówki oraz GOSIR w Konstancinie serdecznie zapraszają na sportową imprezę z okazji Światowego Dnia Śniegu, który odbędzie się 21 stycznia 2012 roku o godz. 10.00 przy ul. Od Lasu 23 w Konstancinie. W programie wiele atrakcji, m.in. zajęcia z narciarstwa biegowego z samymi kijkami. Impreza odbędzie się bez względu na pogodę - śnieg nie jest niezbędny. Organizatorzy zapewniają sprzęt do ćwiczeń. Uwaga - limit miejsca w każdej grupie wynosi 12 osób, organizatorzy proszą o wcześniejsze zapisy: robertbryzek@wp.pl

ŚWIATOWY DZIEń ŚNIEGU W KONSTANCINIE

Światowy Dzień Śniegu w Konstancinie plan zajęć:
10:00-11:00 - dzieci w wieku 5-6 lat
11:00-12:00 - dzieci w wieku 7-10 lat
12:00-13:00 - dzieci starsze, młodzież i dorośli

World Snow Day jest inicjatywą Międzynarodowej Federacji Narciarskiej FIS. Koncepcja Światowego Dnia Śniegu zrodziła się w FIS podczas prac nad kampanią Bring Children to the Snow, której głównym celem jest odwrócenie globalnego spadku zainteresowania aktywnym uprawianiem sportów zimowych. Światowy Dzień Śniegu FIS jest coroczną imprezą skierowaną do dzieci i ich rodziców. Podczas jednego weekendu odbywa się kilkaset imprez na całym świecie. Głównymi hasłami wydarzenia są: odkrywanie sportów zimowych, pierwsze doświadczenia w ich uprawianiu, dobra zabawa. W weekend 21 i 22 stycznia 2012 r., z okazji World Snow Day, odbędzie się w sumie 225 imprez w 39 krajach, w tym w Polsce.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna