Informacje20 sierpnia 2017, 11:00,

Bohaterowie wierszy uczą i bawią najmłodszych w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


20 sierpnia 2017 roku w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno najmłodsi widzowie będą mieli możliwość spotkania z bohaterami wierszy polskich poetów i pisarzy. W spektaklu postacie takie jak Stefek Burczymucha czy chory Kotek będą w zabawny sposób uczyć o tym, że nie warto się przechwalać i czym może się to zakończyć.

BOHATEROWIE WIERSZY UCZĄ I BAWIĄ NAJMŁODSZYCH W CENTRUM HANDLOWYM AUCHAN PIASECZNO

W teatrzyku pt. „Stefek Burczymucha i inni” dzieci wraz z rodzicami zobaczą wielu bohaterów z bajek Marii Konopnickiej, Jana Brzechwy, Józefa Ignacego Kraszewskiego i innych polskich poetów i pisarzy. Tytułowy Stefek Burczymucha – pozorny zuch - rozbawi wszystkich swoimi perypetiami z… muchą. Jak zakończy się walka bohatera z owadem i do czego prowadzą przechwałki? Najmłodsi zdecydowanie nie będą się nudzić!

Inna postać – chory Kotek będzie uczył maluchów o tym, że łakomstwo nie popłaca, a nieumiarkowanie może zakończyć się wizytą lekarza i pobytem w łóżku. Czym natomiast kończy się niezdecydowanie? O tym opowiedzą losy Żurawia i Czapli z bajki Jana Brzechwy. Nie wszystkie historie miłosne kończą się szczęśliwie, ale zawsze płynie z tego ciekawy morał. Zabawne opowieści zostaną zaprezentowane w bajecznie kolorowej scenografii, która zachwyci możliwościami animacyjnymi i niezwykłymi kształtami

Teatrzyk pt. „Stefek burczymucha i inni” odbędzie się 20 sierpnia w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ul. Puławskiej 46 w Piasecznie. Spektakl zostanie odegrany trzykrotnie o godzinie 13.00, 15.00 i 17.00. Udział w przedstawieniu jest bezpłatny!

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje19 sierpnia 2017, 07:30,

Rowerowy Maraton dla Basi


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Mała Basia, mieszkanka Piaseczna, urodziła się z wadą genetyczną pierwszego chromosomu. 19 sierpnia 2017 roku na parkingu Janki Park odbędzie się Maraton Rowerów Stacjonarnych dla Basi. Całość dochodu ze sprzedaży pakietów startowych zostanie przekazana na rzecz dziewczynki. Zapisy pod nr. telefonu: (22) 735 85 60

ROWEROWY MARATON DLA BASI

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie