Informacje31 października 2017, 17:00,

Bezpłatne warsztaty kulturowe z okazji Halloween w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


31 października 2017 roku o godz. 18.00 odbędą się bezpłatne warsztaty kulturowe z okazji Halloween. Miejsce: Szkoła Języków Obcych SPOT ul. Staszica 24 w Piasecznie. Organizatorzy proszą o potwierdzenie przybycia: 601 551 084 spot@box43.pl facebook.com/szkolaspot

BEZPŁATNE WARSZTATY KULTUROWE Z OKAZJI HALLOWEEN W PIASECZNIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje27 października 2017, 06:00,

Oblicza jesieni - konkurs fotograficzny na fanpage GOK Lesznowola


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Zapraszamy do udziału w otwartym wirtualnym konkursie fotograficznym "Oblicza jesieni". Posty ze zdjęciami można zamieszczać do niedzieli 5.11.2017 r. do godz. 23.59 w wydarzeniu pt. "Oblicza jesieni. Konkurs fotograficzny" na fanpage'u GOK Lesznowola - link.

OBLICZA JESIENI - KONKURS FOTOGRAFICZNY NA FANPAGE GOK LESZNOWOLA

REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO OBLICZA JESIENI:
1. Organizatorem wirtualnej konkursowej zabawy fotograficznej pt. "Oblicza jesieni" jest Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli. Konkurs ma charakter otwarty.
2. Aby wziąć udział w konkursie:
- należy kliknąć "wezmę udział" w wydarzeniu konkursowym
- należy napisać post z dołączonymi zdjęciami jesieni
- można udostępnić wydarzenie konkursowe na swojej tablicy
3. W Konkursie może wziąć udział każdy, kto posiada konto na facebook'u i samodzielnie wykona zdjęcia o tematyce jesiennej. Zabrania się umieszczania zdjęć nie swojego autorstwa.
4. Fotografię należy zamieścić jako post na fanpage'u GOK Lesznowola w wydarzeniu pt. "Oblicza jesieni. Konkurs fotograficzny"
5. W poście można zamieścić dowolną ilość zdjęć. Każdy post powinien zawierać opis dotyczący zamieszczonego zdjęcia (opis miejsca, nastroju itp.).
6. Zamieszczenie zdjęcia jest jednocześnie zgodą na jego późniejszą publikację przez Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli. Z chwilą zamieszczenia prac fotograficznych w poście w powyższym wydarzeniu na fanpage'u organizatora uczestnicy konkursu przenoszą na GOK Lesznowola nieodpłatnie, bezterminowo, bez ograniczeń co do terytorium, wszelkie autorskie prawa majątkowe do prac, stanowiących przedmiot zabawy, na wszystkich polach eksploatacji, o których mowa w art.50 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 Nr 90, poz. 631, z późn. zm.).
7. Konkurs trwać będzie do 5 listopada 2017 roku do godz. 23.59. W tym czasie można brać w nim udział, czyli zamieszczać zdjęcia w postach wydarzenia.
8. Po upływie terminu zabawy, spośród biorących udział zostaną przyznane nagrody: 1, 2 i 3 miejsce oraz dwa wyróżnienia. Sposób wręczenia lub dostarczenia nagród podamy po ogłoszeniu wyników.
9. Informacja o wynikach konkursu zostanie zamieszczona w wydarzeniu do 30 listopada 2017 r.
10. Wyniki konkursowej zabawy fotograficznej zostaną ogłoszone w wydarzeniu oraz na stronie internetowej www.gok-lesznowola.pl
11. Złożenie pracy konkursowej tj. zamieszczenie postów z fotografiami w omawianym wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

Serdecznie zachęcamy do fotograficznych zabaw oraz innych konkursów!
Dyrektor i Pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie