Informacje27 września 2014, 10:30,

Bezpłatne warsztaty dla rodziców


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


27 września 2014 roku rozpocznie się kolejna edycja cieszących się dużym zainteresowaniem spotkań MAMA WIE! Projekt jest skierowany do kobiet w ciąży i świeżo upieczonych rodziców. Odbędzie się w 12 miastach w Polsce. Misją przedsięwzięcia, w myśl haseł: MAMA WIE!, MAMA CZUJE!, MAMA ROZUMIE! jest uświadomienie przyszłym mamom, że instynkt macierzyński pomoże im prawidłowo i z największą dbałością opiekować się dzieckiem. Zaproszeni goście poszerzą ich umiejętności i rozwieją wszelkie wątpliwości. Prelegenci przekażą uczestnikom rzetelną wiedzę dotyczącą pielęgnacji i rozwoju dziecka od pierwszych chwil jego życia.

Bezpłatne warsztaty dla rodziców

Spotkanie w Piasecznie odbędzie się w dniu 27.09.2014 r. (sobota) w godz. 10:30-13:30 w Centrum Konferencyjnym hotelu DeSilva przy ul. Puławskiej 45B. Bezpłatne warsztaty będą miały charakter wykładów, prezentacji, a także indywidualnych rozmów ze specjalistami z zakresu m.in. fizjoterapii, psychologii czy pielęgnacji dzieci.

Gościem specjalnym wszystkich spotkań będzie pan Paweł Zawitkowski, fizjoterapeuta NDT-Bobath, specjalizujący się w terapii neurorozwojowej, oddechowej i terapii jedzenia. Od lat doradza rodzicom jak przez dotyk, ruch oraz zwariowane pomysły wspierać prawidłowy rozwój ich dzieci. Warsztaty MAMA WIE! to inicjatywa bezpłatna, dostępna dla wszystkich zarejestrowanych. Wszelkie informacje oraz formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie www.mama-wie.pl oraz na facebook’u www.facebook.com/warsztatymamawie Liczba miejsc ograniczona!

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje29 września 2014, 08:00,

Kabaret ŁOWCY.B w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

18 października 2014 roku kabaret ŁOWCY.B zagości na scenie Domu Kultury w Piasecznie. Bilety dostępne tylko w przedsprzedaży w cenie 40 zł od 29 września 2014 roku. Kabaret, teatr absurdu, pantomima, satyra - Łowcy.B to wyjątkowe zjawisko na polskiej scenie kabaretowej. Nie można ich zamknąć w jakieś ramy, nie są schematyczni i nie są po prostu kolejnym kabaretem żartującym z naszej sytuacji politycznej.

Kabaret ŁOWCY.B w Piasecznie

Kabaret Łowcy.B funkcjonuje na polskiej scenie kabaretowej od 2002. Założyli go studenci Uniwersytetu Śląskiego (filia w Cieszynie). Prezentują humor absurdalny, surrealistyczny. Znakiem rozpoznawczym Łowców są sweterki, w których zawsze występują. Od dłuższego czasu coraz częściej eksperymentują z muzyką (współtworzą Łowcy.Band oraz Punkową Grupę Rozweselającą Ja Mmm Chyba Ściebie). Niewątpliwie jest to jeden z barwniejszych polskich kabaretów.Skład kabaretu ŁOWCY.B:
Gajda Bartosz "Gajda"
Góra Bartosz "Qura"
Kałamaga Mariusz "Basen"
Pindur Paweł "Iggy Pop"
Szczęch Maciej "Maćkowy"
Szczęch Sławomir "Zlew".

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie