Informacje20 sierpnia 2017, 08:00,

Bezpłatna wycieczka rowerowa do Czerska - Chodź na rower


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W ramach 5. edycji Chodź na rower - czyli akcji cyklicznych wycieczek z przewodnikiem, zapraszamy na ostatnią już wyprawę na dwóch kółkach 20 sierpnia 2017 roku do Zamku w Czersku. Tradycyjnie rowerzyści spotykają się o godz. 10.00 na rynku w Piasecznie.

BEZPŁATNA WYCIECZKA ROWEROWA DO CZERSKA - CHODŹ NA ROWER

Mieszkańcy gminy Piaseczno oraz sąsiednich miejscowości bezpłatnie mogą wziąć udział w akcji. – Wystarczą tylko chęci i sprawny rower – mówi Agnieszka Jarzębska-Isio, pomysłodawca projektu. – Mamy nadzieję, że w tym roku również zaskoczymy cyklistów pokazując im nowe, atrakcyjne turystycznie miejsca, a tych na pewno w naszej okolicy nie brakuje.

Organizatorzy przygotowali kilka wycieczek. Rowerzyści odwiedzili już m.in. lotnisko w Gassach oraz Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach. Teraz przed chętnymi, aktywnymi osobami ostatnia wycieczka 20 sierpnia do Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku (50 km).

Stałym punktem każdej wycieczki jest godzinna przerwa na ognisko integracyjne oraz losowanie nagród sportowych. Każdy z uczestników wycieczek otrzyma również kamizelki odblaskowe.

Tempo wycieczek jest rekreacyjne. Organizatorem akcji jest Fundacja Violet Kiwi. Akcja dofinansowywana jest przez Gminę Piaseczno. Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie akcji: www.chodz-na-rower.blogspot.com Zapraszamy serdecznie!

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje20 sierpnia 2017, 14:00,

The Warsaw Dixielanders w Konstancinie-Jeziornie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

20 sierpnia 2017 roku o godz. 16.00 zapraszamy na koncert letni do Konstancina, podczas którego wystąpi The Warsaw Dixielanders. Miejsce: Amfiteatr, Park Zdrojowy, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny.

THE WARSAW DIXIELANDERS W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

The Warsaw Dixielanders doskonale znany konstancińskiej publiczności – powstał z inicjatywy puzonisty Mariusza Wnuka. Zespół gra stary dobry jazz, muzykę dixielandową oraz znane przeboje muzyki rozrywkowej i filmowej okresu przed i powojennego. Oryginalne brzmienie i wykonanie gwarantują publiczności świetną zabawę.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie