Informacje15 lipca 2016, 08:00,

Bezpieczne wakacje 2016 konkurs plastyczny dla dzieci z GOK Magdalenka i Wólka Kosowska


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


GOK Lesznowola ogłosił konkurs plastyczny pt. "Bezpieczne wakacje", skierowany do dzieci uczęszczających na Wakacyjne Zabawy Świetlicowe do filii w Wólce i Magdalence podczas Lata 2016. Prace konkursowe należy oddać do 15 lipca. Serdecznie zapraszamy do udziału, życząc weny twórczej oraz bezpiecznych wakacji!

BEZPIECZNE WAKACJE 2016 KONKURS PLASTYCZNY

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO PT. BEZPIECZNE WAKACJE 2016
1. Konkurs jest skierowany do dzieci uczęszczających na Wakacyjne Zajęcia Świetlicowe w GOK Lesznowola w filiach Wólka Kosowska, ul. Nadrzeczna 23 i Magdalenka, ul. Lipowa 28 w dn. 4-15 lipca 2016 r., w których opiekunowie i instruktorzy przeprowadzą wcześniej pogadanki na powyższy temat.
2. W konkursie przewidziano następujące kategorie wiekowe:
a. dzieci do 10 roku życia
b. dzieci powyżej 10 roku życia
3. Prace przedstawiające motywy bezpiecznych zabaw podczas wakacji należy przygotować w formacie A4 na brystolu lub kartonie w technikach mieszanych lub techniką papieroplastyki przestrzennej. Praca ma być jednostronna.
4. Do konkursu można zgłosić tylko jedną pracę danego dziecka. Praca musi być samodzielna i własnego pomysłu. Może być wykonana na zajęciach w GOK lub w domu.
5. Prace muszą być opatrzone danymi (z tyłu rysunku):
a. imię i nazwisko autora,
b. wiek,
c. adres filii GOK, do której uczestnik konkursu uczęszcza na Wakacyjne Zajęcia Świetlicowe
Prace należy dostarczyć osobiście opiekunowi świetlicy GOK lub instruktorowi prowadzącemu w kopercie A4. Prace dostarczą opiekunowie świetlic do sekretariatu Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli (Stara Iwiczna, ul. Nowa 6, 05-500 Piaseczno) do 15 lipca 2016 roku.
6. Specjalnie powołane jury oceni prace w poszczególnych kategoriach wiekowych i wyłoni zwycięzców. Pod uwagę brane będą przede wszystkim walory artystyczne pracy, odpowiednie podejście do tematu, oryginalność, ale także kompozycja oraz kolorystyka pracy.
7. Autorzy prac nagrodzonych oraz wyróżnionych otrzymają nagrody rzeczowe oraz dyplomy. Prace nagrodzone i wyróżnione zostaną zamieszczone na stronie internetowej Gminnego Ośrodka Kultury w Lesznowoli: www.gok-lesznowola.pl w dziale WYDARZENIA/ Konkursy.
8. Uroczyste rozdanie nagród odbędzie się w niedzielę, 7 sierpnia 2016 r. o godz. 18.00 podczas Koncertu Leśnego na Górkach Piaskowych w Magdalence.
9. Uczestnictwo w konkursie oznacza zgodę na nieodpłatne wykorzystywanie prac wraz z nazwiskami autorów przez organizatora w celach promocyjnych.
10. Organizatorem Konkursu jest Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli.

Przeczytaj też: Czy woda w gminie Lesznowola jest bezpieczna do picia?

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje15 lipca 2016, 20:00,

RB DIXIE FIVE wystąpi na Rynku Muzycznym w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

15 lipca 2016 roku o godz. 20.00 w ramach akcji Rynek Muzyczny, wystąpi zespół RB DIXIE FIVE. Miejsce: scena Rynek Miejski na Placu Piłsudskiego w Piasecznie. Wstęp wolny!

RB DIXIE FIVE WYSTĄPI NA RYNKU MUZYCZNYM W PIASECZNIE

RB DIXIE FIVE - zespół założony przez multiinstrumentalistę Romana Bartnickiego. Wykonują muzykę w typowym dla Nowego Orleanu i jego parad ulicznych w składzie instrumentalnym. Na repertuar zespołu duży wpływ wywarła muzyka wykonywana przez muzyków, których kariery muzyczne zaczęły się w Nowym Orleanie: L.ARMSTRONG, K.ORY, K.OLIVER. Muzycy RB DIXIE FIVE to absolwenci klasycznych szkół muzycznych i wydziałów jazzowych tych uczelni. Zespół jest laureatem prestiżowego, międzynarodowego festiwalu jazzu tradycyjnego OLD JAZZ MEETING ZŁOTA TARKA 2015. Grupa występuje w typowym dla kolebki jazzu instrumentarium w składzie: Dominik Mietła (trąbka), Robert Szczerba (puzon), Janusz Witko (klarnet), Witold Zydroń (banjo) i Roman Bartnicki (suzafon). Zapraszamy na koncert!

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie