Informacje12 lutego 2014, 00:00,

BEZPIECZNA MAMA warsztaty w Piasecznie

Centrum Kultury w Piasecznie oraz Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie zapraszają na pierwsze spotkanie z cyklu BEZPIECZNA MAMA, które odbędzie się 13 lutego 2014 roku o godz. 18.00. Miejsce: Przystanek Kultury, Pl. Piłsudskiego 9 w Piasecznie. Zapisy pod nr: 22 716 79 62. Wstęp wolny. Propozycja warsztatów dla pań dotycząca szeroko pojętej tematyki bezpieczeństwa połączona z zajęciami praktycznymi - kurs samoobrony. Jeżeli bezpieczeństwo Twoje i Twojego dziecka jest dla Ciebie szczególnie ważne, te spotkania są właśnie dla Ciebie. W przyjaznej atmosferze korzystając z wiedzy i doświadczenia wykwalifikowanych policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie, porozmawiamy o wszystkim, co może Was niepokoić. Zapraszamy na warsztaty Bezpieczna Mama.

BEZPIECZNA MAMA
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje12 lutego 2014, 00:00,

AB OVO WALENTYNKOVO W PIASECZNIE

W czwartek 13 lutego 2014 roku o godz. 20.00 w restauracji Szara Eminencja w Piasecznie teatr improwizacji AB OVO zagra spektakl inspirowany Walentynkami - AB OVO WALENTYNKOVO. Będzie to komediowe show o miłości, namiętności, zdradzie, relacjach damsko-męskich i nie tylko! Bilety: 20 zł Miejsce: Szara Eminencja, ul. Sienkiewicza 11, Piaseczno. Spędź Walentynki z AB OVO w Piasecznie.

AB OVO WALENTYNKOVO W PIASECZNIE

Śmiech aż do łez, zaskakujące pomysły, abstrakcyjne poczucie humoru, błyskotliwe puenty i nieprzewidywalne zwroty akcji – to wszystko na życzenie widza! W spektaklach teatru improwizacji AB OVO nie ma ani scenariusza ani reżysera, a aktorzy spełnią najbardziej kreatywne, zwariowane i karkołomne zadania od widowni! W ten sposób przez 1,5 godziny przed oczami publiczności przewija się cały repertuar tworzonych ad hoc komicznych scen. Nie ma wątpliwości, że Polacy uwielbiają inteligentny dowcip i ten rodzaj sztuki, który jest im znany m.in. z programu „I kto to mówi?”, emitowanego w TVP2 i serialu „Spadkobiercy” TV4. Każde spotkanie z AB OVO jest niepowtarzalne! Zespół tworzą: Katarzyna Michalska, Wojciech Medyński, Piotr Miazga, Jacek Stefanik, Jasiek Aleksandrowicz-Krasko, Agnieszka Bajer, Robert Kibalski, Andrzej Perkman, Piotr Wesołowski, Michał Głowacki, Piotr Wyżykowski, Michał Sęk. Więcej informacji na stronie internetowej: www.teatrabovo.pl
autor/źródło: Joanna Owsianko