Informacje22 marca 2007, 00:00,

Będzie asfalt na Parceli w Górze Kalwarii

Rada Miejska wreszcie postanowiła o ułożeniu asfaltu na ulicach: Tuwima, Sobieskiego, Gałczyńskiego i Broniewskiego. Sfinansowanie inwestycji odbędzie się dzięki pożyczce 1,2 mln zł. Odcinek Broniewskiego wzdłuż Polsportu pozostanie jednak nietknięty. Radni mają nadzieję, że Polsport będzie partycypował w kosztach ze względu na planowany tam market. Pisaliśmy o planach Polsportu w informacji: Czy w Górze Kalwarii powstanie market TESCO. Poza tym wyjazd na Wyszyńskiego, jak i na Pijarską trzeba uzgodnić z zarządcami dróg

źródło informacji: gazeta podwarszawska Nad Wisłą
autor/źródło: Katarzyna Schab - redaktor serwisu powiat piaseczyński Góra Kalwaria

Informacje17 marca 2007, 00:00,

Koncert hip-hopowy w Kinie Uciecha w Górze Kalwarii

Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii zaprasza na koncert hip-hopowy, który odbędzie się w środę 21 marca 2007 roku, o godzinie 19:00 w Kinie Uciecha. Koncert jest pod hasłem: Obudź się już wiosna! Podczas koncertu zagrają: Racjonalne Użycie Dźwięku (funk, reggae, hip hop), oraz Afro Kolektyw (organiczny hip hop jazz). Wstęp na koncert hip-hopowy jest za darmo!

Koncert hip-hopowy w Górze Kalwarii

Zespół Racjonalne Użycie Dźwięku gra: funk, reggae, hip hop. W skład zespołu wchodzą: Tomek "Tomi" Miądowicz (gitara basowa), Krzysiek "Chris" Stasielowicz (adaptery, wokal), Marek "Jusic" Jusiński (perkusja), Andrzej "Paha" Paszka (gitara elektryczna), Irek "GieTeKa" Gutowski (wokal).

Zespół Afro Kolektyw gra: organiczny hip hop jazz. W skład zespołu wchodzą: afrojax (mikrofon, beatmaszynka), Chibowski Mariusz (bas), Szturomski Michał (gitara), Wośko Miłosz (klawisze). Więcej informacji o zespole Afro Kolektyw możecie przeczytać na ich stronie internetowej: afrokolektyw.elysium.pl.

źródło plakatu: gorakalwaria.net
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Góra Kalwaria