Informacje21 stycznia 2008, 00:00,

BattleZone - imprezy integracyjne Powiat Piaseczyński

Chcielibyśmy polecić Wam miejsce, gdzie możecie zaserwować sobie solidną dawkę adrenaliny w połączeniu ze świetną zabawą. Poligon ASG BATTLEZONE położony jest w miejscowości Wola Wągrodzka (powiat piaseczyński, gmina Prażmów). Poligon o powierzchni 2,5 ha projektowany był z myślą o uzyskaniu atmosfery pola walki. Teren poligonu urozmaicony jest rozmaitymi przeszkodami terenowymi; od okopów poprzez drewniane bunkry, po wraki samochodów, które dają pierwszorzędne schronienie przed seriami z kompozytowej amunicji.

BATTLEZONE POLIGON ASG

Dla chętnych mają wydzielone miejsce do strzelania z broni pneumatycznej, zarówno krótkiej jak i długiej, o energii pocisku nieprzekraczającej 17 J. Oprócz pola gry na poligonie znajduje się miejsce przeznaczone do regeneracji w trakcie walki jak i po jej zakończeniu. Dysponują namiotami wojskowymi typu NS z miejscem do spożywania posiłków, miejscem na ognisko i grillem.

Cennik dla klientów indywidualnych: mundur, maska, replika broni, hełm, 500 kulek, godzina gry (35 zł), każde następne 500 kulek w ramach godziny (15 zł), każda następna godzina, 500 kulek (30 zł), strzelanie z broni pneumatycznej do celu: 20 strzałów (10 zł). Po wcześniejszym ustaleniu możliwe są rozgrywki nocne. Po imprezie na poligonie, można zorganizować ogniska lub grill. Cena drewna na ognisko (15 zł). Ze szczegółową ofertą oraz dodatkowymi informacjami, możecie zapoznać się na stronie: www.battlezone.pl

BattleZone Poligon ASG
ul. Modrzewiowa 6
05-505 Wola Wągrodzka
Telefon: 0510-44-04-04
E-mail: info@battlezone.pl
Strona: www.battlezone.pl
Mapa dojazdu: : mapa
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński PRAżMÓW
Tematy:Prażmów

Polecane dla Ciebie

Informacje21 stycznia 2008, 00:00,

Biblioteka Publiczna Piaseczno - nowinki z życia biblioteki

Biblioteka Publiczna w Piasecznie została ogłoszona Najaktywniejszą Biblioteką Mazowsza. 17 grudnia 2007 roku w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki w Warszawie miało miejsce uroczyste rozdanie nagród zwycięzcom kolejnej, czwartej już edycji Konkursu dla Bibliotek Warszawy i Mazowsza: Z kartek szelestem. Biblioteka Publiczna w Piasecznie, po raz kolejny brała udział w konkursie i po raz kolejny została nagrodzona.

Biblioteka Publiczna Piaseczno, w kategorii: Najaktywniejsza Biblioteka Mazowsza zajęła I miejsce ze szczególnym wyróżnieniem. W kategorii: Najciekawsza Inicjatywa Promująca Czytelnictwo zajęła II miejsce. W kategorii: Księgozbiór Najintensywniej Wykorzystywany zajęła III miejsce. Organizator Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki podkreśla, że najważniejszym celem konkursu była promocja czytelnictwa oraz wyróżnienie najaktywniejszych bibliotek pełniących w swych środowiskach rolę kulturotwórczą. Nagrodami były książki. Dzięki temu Księgozbiór piaseczyńskiej Biblioteki wzbogacił się o 55 egzemplarzy nowości wydawniczych (beletrystyka, albumy, literatura popularnonaukowa).

Do konkursu Biblioteka Publiczna w Piasecznie, zgłosiła również czytelników najwięcej czytających. Sześć osób otrzymało dyplomy z tytułem: Czytelnik Rekordzista Mazowsza: w kategorii wiekowej 6-12 lat - II miejsce Daria Hałuszko, wyróżnienie: Agnieszka Kabacińska w kategorii wiekowej 13-20 lat: I miejsce Marcin Kopyt, II miejsce Edyta Deja, III miejsce Maria Szynkielewska; w kategorii powyżej 21 lat - I miejsce Ewa Krasowska. Nagrodami dla czytelników również były książki. Gratulujemy czytelnikom piaseczyńskiej Biblioteki Publicznej.

Dotacja finansowa Ministerstwa Kultury dla Biblioteki Publicznej w Piasecznie. W ramach Programu Operacyjnego Promocja Czytelnictwa ogłoszonego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biblioteka Publiczna w Piasecznie wraz z filiami otrzymała w 2007 roku, dofinansowanie na zakup nowości wydawniczych, które pozwoliło na powiększenie stanu księgozbioru o 1126 egzemplarzy nowych książek i wydawnictw multimedialnych. Zakup książek był zrealizowany w miesiącach wrzesień - listopad 2007 roku. Zapraszamy do Biblioteki Publicznej w Piasecznie.
autor/źródło: Katarzyna Hernik - Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno