Informacje3 grudnia 2017, 12:00,

Bajkowy czas zimowy - wystawa twórczości dziecięcej


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


3 grudnia 2017 roku zapraszamy na wernisaż wystawy zimowej prac dzieci z pracowni Wiesławy Nastały–Płaskocińskiej z Przystanku Kultura - Świat Plastyki oraz Barbary Jankowskiej ze Świetlicy Żabka w Żabieńcu. Wernisaż wystawy Bajkowy Czas Zimowy, odbędzie się o godz. 13.00 w Domu Parafialnym św. Anny w Piasecznie. Wystawę oglądać można od 2 grudnia 2017 do 17 stycznia 2018 w godzinach otwarcia Domu Parafialnego.

BAJKOWY CZAS ZIMOWY - WYSTAWA TWÓRCZOŚCI DZIECIĘCEJ

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje3 grudnia 2017, 15:00,

Kryształowa Królowa Śniegu w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

3 grudnia 2017 roku o godz. 16.00 zapraszamy na Bajkową Niedzielę do Konstancina, podczas której będzie można obejrzeć spektakl pt.: Kryształowa Królowa Śniegu. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Bilety w cenie 20 zł – dzieci, 25 zł – dorośli, kasa w KDK w dniu imprezy na 2 godziny przed wydarzeniem.

KRYSZTAŁOWA KRÓLOWA ŚNIEGU W KONSTANCINIE

Kryształowa Królowa Śniegu - muzyczna bajka na podstawie baśni Hansa Christiana Andersena to opowieść o chłopcu, którego serce zostało zamienione w sopel lodu. Kryształowa Królowa Śniegu i jej sługa Garbus w sprytny sposób wciągną Kaja do gry dobra i zła. Gerda, chcąc ratować brata, będzie musiała zmierzyć się z trudnymi zadaniami, które przygotował dla niej Garbus. Na drodze Gerdy stanie dziwaczna Dżemdżamdżuła oraz tajemnicza Syrena, ale czy Gerda poradzi sobie z zadaniami i uda jej się pokonać podstępną grę Królowej Śniegu? Przekonamy się podczas przedstawienia. Muzyczny spektakl wzbogacony efektami multimedialnymi, rozbudowaną, przestrzenną scenografią oraz pięknymi kostiumami. Zaskakujące dialogi wprowadzą widza w świat baśni, a autorskie piosenki porwą publiczność do wspólnego śpiewania. Sporo interaktywnych momentów spowoduje, że mali widzowie staną się częścią tej pasjonującej historii.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie