Informacje19 czerwca 2016, 13:00,

Bajka o mądrej Anusi i dobrym krasnoludku w Auchan Piaseczno

W niedzielę 19 czerwca najmłodsi goście Centrum Handlowego Auchan Piaseczno ponownie wyruszą na teatralną wyprawę. Podczas spektaklu z cyklu Rodzinne spotkania z teatrzykiem, mali widzowie poznają historię mądrej Anusi, której życie uprzykrza zła Baba Jaga.

BAJKA O MĄDREJ ANUSI I DOBRYM KRASNOLUDKU W AUCHAN PIASECZNO

Już po raz szósty w tym roku najmłodsi goście Centrum Handlowego Auchan Piaseczno zasiądą przed sceną teatralną w pasażu galerii, aby wyruszyć w pełną przygód teatralną podróż.

Tym razem maluchy poznają historię małej Anusi, która na swej drodze spotyka wiele przeciwności losu. Czy dzięki dobremu sercu i chęci pomocy uda jej się pokonać złą Babę Jagę, która stara się uprzykrzyć bohaterce życie? Jaką rolę w historii odegra spotkany przez dziewczynkę krasnoludek?

BAJKA O MĄDREJ ANUSI I DOBRYM KRASNOLUDKU W AUCHAN PIASECZNO

Spektakl teatralny pt. „Bajka o mądrej Anusi i dobrym krasnoludku” odegrany zostanie w niedzielę 19 czerwca 2016 roku w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46. Opowieść zaprezentowana będzie trzykrotnie – o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00. Wstęp wolny!

Informacje23 czerwca 2016, 08:00,

Akcja Lato w Gminie Lesznowola 2016

Już niebawem wakacje, które ciekawie można spędzić również na miejscu - w gminie Lesznowola. Centrum Sportu przygotowało atrakcyjną ofertę półkolonii, które będzie realizowana w gminnych szkołach. Zapisy trwają do piątku 17 czerwca. W sierpniu dzieci i młodzież na zajęcia zaprosi Gminny Ośrodek Kultury. Wszystkie informacje na stronie organizatora - Centrum Sportu w Gminie Lesznowola.

AKCJA LATO W GMINIE LESZNOWOLA 2016

Pliki do pobrania: