Informacje5 kwietnia 2013, 00:00,

BackUp zagra koncert w 8 Ball Club Piaseczno

8 Ball Club w Piasecznie zaprasza mieszkańców Piaseczna i okolic, na RUSSIAN NIGHT, czyli koncert zespołu coverowego BACKUP! Koncert odbędzie się w najbliższą sobotę 6 kwietnia 2013 roku, start po godzinie 21.15. Skład zespołu BackUp: Andrey Mayevsky - śpiew, Valery Pleshanov - gitary, śpiew, Nikolay Pleshanov - bass, śpiew, Walerij Mirosznikow - perkusja. Wstęp 5 złotych. Zapraszamy! Czeka Was niezapomniany wieczór z coverami.

BACKUP W 8 BALL CLUB PIASECZNO

Zespół BackUp wykonuje niezapomniane hity ostatnich 35-ciu lat w stylu "Traditional Rock" i "Pop". Zespół ma w swoim repertuarze ponad 120 piosenek w języku angielskim - niektóre skopiowane, niektóre w nowym wykonaniu. Grupa powstała w 1996 roku i wystąpiła 17 razy w Finlandii, zajęła nagrodzone miejsce na festiwalach "Rock Twins -98" i "Singing Nevsky -97". Obecnie zespół koncertuje w Polsce zdobywając liczne nagrody i zyskując rzesze fanów. Ich aktywność nie ogranicza się tylko do koncertów, ale także do występów podczas bali, bankietów, czy też imprez integracyjnych nadając im niepowtarzalny charakter, jaki niesie ze sobą nieśmiertelny Rock i Rock & Roll lat 60 -70 i 80. Strona BackUp: www.backuprock.com

8 Ball Club, znajduje się przy ul. Jana Pawła II 10 w Piasecznie (w budynku pod bankiem Millennium, wejście z boku budynku). Strona internetowa klubu: www.8ballclub.pl W imieniu Kamila z klubu bilardowego, zapraszam Was na koncert BackUp w 8 Ball Club.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje5 kwietnia 2013, 00:00,

Koncert w hołdzie ofiarom katastrofy lotniczej w Smoleńsku pt. 14 ENCYKLIK w Starej Iwicznej

Wójt i Samorząd Gminy Lesznowola, ksiądz proboszcz Parafii pw. Zesłania Ducha Św. w Starej Iwicznej, Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli zapraszają na koncert w hołdzie ofiarom katastrofy lotniczej w Smoleńsku pt.: 14 ENCYKLIK, w wykonaniu Zalesiańskiego Towarzystwa Śpiewaczego, pod dyrekcją Andrzeja Borzyma. Koncert odbędzie się w niedzielę 7 kwietnia 2013 roku o godz. 19.00 w Kościele pw. Zesłania Ducha Św. w Starej Iwicznej.

Koncert poprzedzi Msza Św. odprawiona o godz. 18.00. Zalesiańskie Towarzystwo Śpiewacze wystąpi z towarzyszeniem dwóch instrumentów jazzujących: fortepian – Stanisław Szczyciński (kompozytor oratorium), kontrabas – Maciej Szczyciński. Zapraszamy na koncert Chóru w hołdzie ofiarom katastrofy lotniczej w Smoleńsku.
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola