Informacje10 października 2015, 16:00,

Awanturka z leśnego podwórka - Jesienne Spotkanie z Teatrem Dziecięcym w Tarczynie

10 października 2015 roku o godz. 16.00 zapraszamy na Jesienne Spotkanie z Teatrem Dziecięcym, w ramach którego będzie można obejrzeć spektakl pn.: Awanturka z leśnego podwórka, w wykonaniu teatru Bajlandia. Miejsce: Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie, ul. J. Stępkowskiego 17. Informacja i rezerwacja biletów 22 71-57-962. Sprzedaż biletów w pok. 101 (I piętro) lub bezpośrednio przed bajką. Cena 5 zł za jedno przedstawienie. Zapraszamy na Jesienne Spotkanie z Teatrem Dziecięcym.

Awanturka z leśnego podwórka - Jesienne Spotkanie z Teatrem Dziecięcym

Informacje10 października 2015, 17:00,

Spotkanie autorskie z Małgorzatą Stegenką autorką książki Na skrzydłach jak Nick Vujicic

10 października 2015 roku o godz. 17.00 zapraszamy na spotkanie autorskie z Małgorzatą Stegenką autorką książki Na skrzydłach jak Nick Vujicic. Wstęp wolny. Małgorzata Stegenka – nauczycielka języka angielskiego, katolicka publicystka, matka czwórki dzieci, mieszkanka Konstancina.

Nick Vujicic – człowiek niezwykły, urodził się bez nóg i rąk, a mimo to odnalazł w sobie siłę, której zazdroszczą mu zdrowi ludzie. Uprawia sporty, prowadzi firmę, ma rodzinę, pisze książki. Ze swoim przesłaniem motywacyjnym pełnym zaufania do Boga, nadziei, radości i humoru jeździ po całym świecie, gdzie słuchają go tysiące ludzi. Mimo sławy – skromny i pokorny.

Przeczytaj też: Trzy bilboardy za Ebbing Missouri w Kinie Plenerowym w Konstancinie