Informacje10 października 2015, 17:00,

Spotkanie autorskie z Małgorzatą Stegenką autorką książki Na skrzydłach jak Nick Vujicic

10 października 2015 roku o godz. 17.00 zapraszamy na spotkanie autorskie z Małgorzatą Stegenką autorką książki Na skrzydłach jak Nick Vujicic. Wstęp wolny. Małgorzata Stegenka – nauczycielka języka angielskiego, katolicka publicystka, matka czwórki dzieci, mieszkanka Konstancina.

Nick Vujicic – człowiek niezwykły, urodził się bez nóg i rąk, a mimo to odnalazł w sobie siłę, której zazdroszczą mu zdrowi ludzie. Uprawia sporty, prowadzi firmę, ma rodzinę, pisze książki. Ze swoim przesłaniem motywacyjnym pełnym zaufania do Boga, nadziei, radości i humoru jeździ po całym świecie, gdzie słuchają go tysiące ludzi. Mimo sławy – skromny i pokorny.

Przeczytaj też: Trzy bilboardy za Ebbing Missouri w Kinie Plenerowym w Konstancinie

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=12&t=11497
Informacje11 października 2015, 12:00,

Otwarty Bieg Papieski w Habdzinie

W niedzielę 11 października 2015 roku zapraszamy do Habdzina na Otwarty Bieg Papieski. Sportowych emocji na pewno nie zabraknie. Uczestnicy będą rywalizować na dystansie 4 kilometrów. Uroczystość upamiętniającą postać wielkiego Polaka rozpocznie o godz. 13.00 msza święta. Tuż po nabożeństwie, o godz. 14.30, wystartuje IX Otwarty Bieg Papieski (zapisy będą prowadzone od już godz. 12.00). Uczestnicy będą rywalizować na dystansie 4 kilometrów. Zwycięzców sportowych zmagań poznamy ok. godz. 15.30.

Tego dnia atrakcji będzie znacznie więcej. Czekają m.in. występy artystyczne "Melodie cygańskie". Rozstrzygnięty zostanie również konkurs na najładniejszą "Papieską dekorację domostwa". Coroczną imprezę zakończy Apel Papieski, po którym zostanie odśpiewana "Barka", ulubiona piosenka św. Jana Pawła II. Na IX Otwarty Bieg Papieski zapraszają: Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie, sołectwo Habdzin, Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna, parafia św. Józefa oraz DEM'a.

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=12&t=3258