Informacje7 grudnia 2010, 00:00,

Autorskie spotkanie z Małgorzatą Rejmer autorką Toksymii

Gminna Biblioteka Publiczna w Górze Kalwarii serdecznie zaprasza na autorskie spotkanie z Małgorzatą Rejmer, autorką Toksymii - głośnego debiutu literackiego 2009 roku. Pisarka pochodzi z Góry Kalwarii, tu spędziła dzieciństwo i wczesną młodość. Obecnie mieszka w Warszawie i jest doktorantką w Instytucie Kultury Polskiej UW. Spotkanie autorskie, odbędzie się w najbliższy piątek 10 grudnia 2010 roku o godzinie 19.00, a poprowadzi je Magdalena Dorobińska. Zapraszamy.

Autorskie spotkanie z Małgorzatą Rejmer autorką Toksymii
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Informacje8 grudnia 2010, 00:00,

MONIKA BRODKA z zespołem wystąpi w MGOK Piaseczno

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno zaprasza wszystkich mieszkańców na koncert MONIKI BRODKI z zespołem, który odbędzie się 10 grudnia 2010 roku, o godzinie 20.00 w sali Ośrodka Kultury, przy ulicy Kościuszki 49 w Piasecznie. Bilety w przedsprzedaży od 22 listopada - 25 złotych. W dniu koncertu - 35 złotych. Zapraszamy mieszkańców na koncert Moniki Brodki w Piasecznie.

Monika Brodka to laureatka trzeciej edycji programu telewizyjnego Idol. Debiut fonograficzny Brodki zatytułowany Album ukazał się w 2004 roku. Ciesząca się popularnością w Polsce płyta uzyskała status złotej sprzedając się w nakładzie 35 000 egzemplarzy. W 2006 roku ukazała się druga płyta wokalistki - Moje Piosenki, natomiast w tym roku, ukazała się najnowsza płyta Brodki - GRANDA. Nowa płyta Moniki Brodki to radykalny zwrot w jej karierze. Bogatsza o życiowe doświadczenia, pewna siebie i gotowa na artystyczne eksperymenty, artystka wraca z bezkompromisowym materiałem, z którym utożsamia się od początku do końca. Oficjalna strona Moniki Brodki: www.monikabrodka.com
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno