Informacje13 grudnia 2012, 00:00,

Asia Bejm Trio zagra w barze Mykwa Piaseczno

Bar Mykwa Piaseczno serdecznie zaprasza mieszkańców na wieczór z zespołem ASIA BEJM TRIO. Koncert odbędzie się w najbliższy piątek 14 grudnia 2012 roku o godz. 20.45. Bar Mykwa znajduje się w budynku przy ul. Zgoda 1a (przy parkingu, między Rynkiem a Parkiem) w Piasecznie. Wstęp wolny! Zapraszamy na piątkowy koncert w Mykwie.

ASIA BEJM TRIO ZAGRA KONCERT W BARZE MYKWA PIASECZNO

Asia Bejm Trio zagra w składzie: Asia Bejm - wokal, Sławek Pogoda - gitara, Arek Osenkowski - saksofon. Ich koncerty to potężna dawka emocji, wzruszeń i pozytywnych dźwięków. Asia Bejm Trio wykonuje znane i lubiane przeboje we własnych, smooth jazzowych aranżacjach z domieszką funky i bluesa. Ich specjalnością jest kreowanie chilloutowego i nastrojowego klimatu muzycznego. Ciepły głos wokalistki w połączeniu z nietuzinkowymi aranżacjami oraz ciekawymi improwizacjami saksofonisty tworzą wyjątkowy efekt. Posłuchaj kilku utworów w wykonaniu Asia Bejm Trio: www.facebook.com/AsiaBejm
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje13 grudnia 2012, 00:00,

Wystawa Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę

Stowarzyszenie Przyjaciół Zalesia Górnego oraz Stowarzyszenie Razem Lepiej zapraszają na wernisaż wystawy CZ£OWIEK BEZ PASJI NUDZI SWOJ¡ DUSZę, który odbędzie się 15 grudnia 2012 roku o godz. 15:00 w gimnazjum przy ul. Białej Brzozy 3 w Zalesiu Górnym. Wernisaż będzie uwieńczeniem cyklu warsztatów fotograficznych oraz rękodzielniczych, którego inicjatorem i koordynatorem było Stowarzyszenie Razem Lepiej we współpracy ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Zalesia Górnego a współfinansowała gmina Piaseczno.

WYSTAWA CZ£OWIEK BEZ PASJI NUDZI SWOJ¡ DUSZę W ZALESIU GÓRNYM

Mieszkańcy gminy pełni zapału przez dziewięć sobót uczestniczyli w zajęciach, podczas których zrobili mnóstwo niesamowitych fotografii oraz wiele prac ręcznych, takich jak biżuteria, świeczniki, kartki świąteczne. Na spotkanie z autorami prac zaproszeni zostali przedstawiciele władz gminy oraz mieszkańcy Zalesia Górnego i okolic. Podczas wernisażu będzie można wesprzeć Stowarzyszenie Razem Lepiej, które działa na rzecz osób niepełnosprawnych. W podzięce Darczyńcy otrzymają przedmioty ręcznie wykonane przez członków stowarzyszenia, a zebrane fundusze przeznaczone będą na wycieczkę dla osób niepełnosprawnych i mamy nadzieję rozpoczną ogólno gminną akcję zbiórki funduszy na zakup specjalnego autokaru do przewozu osób niepełnosprawnych z terenu naszej gminy.

Magda Kamińska Przedstawiciel Stowarzyszenia Razem Lepiej i koordynator wernisażu "Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę" tel.: +48 729 148 683, e-mail: magdakaminska@z.pl Ewa Kozłowska Prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Zalesia Górnego e-mail spzg@zalesie-gorne.pl
autor/źródło: Magda Kamińska - Stowarzyszenie Razem Lepiej - www.razemlepiej.ubf.pl
Tematy: