Informacje8 maja 2008, 00:00,

Anna Onichimowska w Bibliotece Publicznej Piaseczno

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno zaprasza serdecznie na spotkanie z pisarką ANN¡ ONICHIMOWSK¡, które odbędzie się w piątek 9 maja 2008 roku. Na godzinę 9:00 zapraszamy do Filii Piaseczno - Osiedle ul. Szkolna 9, natomiast o godzinie 11:00 do Oddziału dziecięcego Biblioteki ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. W trakcie spotkań z Anną Onichimowską, Biblioteka organizuje kiermasze książek. Informację o spotkaniu, otrzymaliśmy od Katarzyny Hernik z piaseczyńskiego Ośrodka Kultury, w ramach naszej współpracy (współpracują z nami).

Anna Onichimowska

Anna Onichimowska jest autorką ponad dwudziestu książek dla dzieci i młodzieży, wielu sztuk teatralnych, telewizyjnych i radiowych, laureatką licznych prestiżowych nagród krajowych i międzynarodowych. Anna Onichimowska jest prezesem Polskiej Sekcji IBBY (International Board on Books for Young People), autorką wielu publikacji książkowych, głównie dla dzieci. Więcej informacji na temat Anny Onichimowskiej, możecie przeczytać na stronie internetowej: www.annaonichimowska.glt.pl Zapraszamy na piątkowe spotkanie z pisarką Anną Onichimowską w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje9 maja 2008, 00:00,

Teatr Pajdudek PIRACI MELOMANI w Zalesiu Górnym

Teatr Pajdudek z Zalesia Górnego zaprasza na nowe przedstawienie pod tytułem: Piraci Melomani. Odbędziemy podróż dookoła świata na statku pirackim. Spektakl zostanie przedstawiony w najbliższą niedzielę 11 maja 2008 roku, o godzinie 16:00 w sali teatralnej pod kościołem w Zalesiu Górnym. O spektaklu poinformowało forum mieszkańców Zalesia Górnego: www.zalesie-gorne.eu

Teatr Pajdudek powstał 5 lat temu w szkole podstawowej w Zalesiu Górnym. Założyła go i prowadzi do dziś Grażyna Doba-Wolska (artysta plastyk, nauczycielka plastyki). Na początku teatr nosił nazwę Miniatura. Serdecznie zapraszamy na niedzielny spektakl Piraci Melomani, w wykonaniu Teatru Pajdudek.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno