Informacje15 listopada 2013, 00:00,

ANIO£Y - KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI

Zespół Szkół Publicznych w Nowej Iwicznej oraz Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola zapraszają dzieci szkół podstawowych do udziału w II edycji konkursu plastycznego w roku 2013/2014 pt.: ANIO£Y. Termin składania prac do 1 grudnia 2013 r. w świetlicy ZSP w Nowej Iwicznej. Osoby zainteresowane konkursem plastycznym, zachęcamy do zapoznania się z regulaminem: regulamin konkursu plastycznego dla dzieci pn.: Anioły (pdf).

ANIO£Y - KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Informacje15 listopada 2013, 00:00,

Bieg Niepodległości - Rozbiegajmy Piaseczno

Stowarzyszenie Kondycja zaprasza na biegi śniadaniowe pod hasłem ROZBIEGAJMY PIASECZNO. Najbliższy bieg odbędzie się 16 listopada 2013 roku o godz. 11:00 w Parku Miejskim, przy ul. Chyliczkowskiej w Piasecznie. Zapisy w dniu biegu od godz. 9.00 Podczas zawodów odbędą się biegi na dwa dystanse do wyboru: 1 km (Bieg Rodzinny) i 5 km (Bieg Niepodległości). Zapraszamy na sobotni Bieg Niepodległości w Piasecznie.

BIEG NIEPODLEG£OŚCI - ROZBIEGAJMY PIASECZNO
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno