Informacje15 listopada 2013, 00:00,

Bieg Niepodległości - Rozbiegajmy Piaseczno

Stowarzyszenie Kondycja zaprasza na biegi śniadaniowe pod hasłem ROZBIEGAJMY PIASECZNO. Najbliższy bieg odbędzie się 16 listopada 2013 roku o godz. 11:00 w Parku Miejskim, przy ul. Chyliczkowskiej w Piasecznie. Zapisy w dniu biegu od godz. 9.00 Podczas zawodów odbędą się biegi na dwa dystanse do wyboru: 1 km (Bieg Rodzinny) i 5 km (Bieg Niepodległości). Zapraszamy na sobotni Bieg Niepodległości w Piasecznie.

BIEG NIEPODLEG£OŚCI - ROZBIEGAJMY PIASECZNO
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje14 listopada 2013, 00:00,

Koncert zespołu Pizza Driver Cover Band

Restauracja Aromat w Gołkowie zaprasza mieszkańców, na koncert zespołu PIZZA DRIVER, który zagra covery znanych zespołów z lat 80-tych. Koncert odbędzie się w najbliższą sobotę 16 listopada 2013 roku, start o godzinie 20.00, w restauracji Aromat przy ul. Gołkowskiej 4B w Gołkowie (vis a vis sklepu Top Market; trasa Piaseczno - Tarczyn). Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy na sobotni koncert zespołu Pizza Driver w Gołkowie.

KONCERT ZESPO£U PIZZA DRIVER

Zespół PIZZA DRIVER COVER BAND składa się ze doświadczonych muzyków grających już jakiś czas w Warszwskich Pubów i klubach. W skład zespołu wchodzą: Adam Siemierzewicz, Daniel Maksymiuk, Piotr Derwiński, Maciej Duszak. Barwną postacią jest Adam Siemierzewicz, który oryginalną barwą głosu śpiewa utwory min. Smokie, Brayan Adams, Eric Clapton. Zespół wykonuje covery lat 80 i 90 nawiązując do teraźniejszych czasów w muzyce. Demo zespołu Pizza Driver: www.youtube.com/watch?v=KAV1ISu_hsc

Koncert ZESPO£U PIZZA DRIVER W GO£KOWIE
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno