Informacje22 listopada 2015, 12:00,

Amatorski turniej szachowy w Bogatkach

Zapraszamy na Amatorski turniej szachowy w Bogatkach. Jeśli chcesz zostać amatorskim Arcymistrzem szachowym gminy Piaseczno, przyjedź 22 listopada 2015 roku o godzinie 12.00 do Klubu Kultury w Bogatkach. Sołtysi gminy Piaseczno, mogą składać kandydatury najlepszych przedstawicieli, do 18 listopada pod nr tel. 605-216-556

Informacje19 listopada 2015, 11:00,

Wideotransmisja z Ewą Nowicką-Rusek w ramach akcji e-motywacja

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno w czwartek 19 listopada 2015 roku zaprasza seniorów i nie tylko na wideotransmisję z Ewą Nowicką-Rusek. Spotkanie wirtualne w ramach akcji e-motywacja rozpocznie się o godz. 11.00 w Bibliotece przy ul. Kościuszki 49.

WIDEOTRANSMISJA Z EWĄ NOWICKĄ-RUSEK W RAMACH AKCJI E-MOTYWACJA

Ewa Nowicka-Rusek - profesor antropologii społecznej na Uniwersytecie Warszawskim. Badaczka m.in. religijności, mniejszości narodowych i etnicznych. Podróżniczka i miłośniczka wypraw autostopem. Otwarta na różnorodność świata, poznawanie nowych miejsc i ludzi. Lubi dydaktykę, bo ma kontakt z młodzieżą. Uwielbia wysiłek fizyczny. Chodzi po górach i bardzo lubi narty biegowe. Podczas wypraw chętnie porusza się na rowerze tandemowym. W 2007 r. została laureatką konkursu "Człowiek bez barier".