Informacje4 lipca 2015, 19:00,

Aleksandra Łochowska - koncert letni w Konstancinie-Jeziornie

4 lipca 2015 roku o godz. 19:00 odbędzie się koncert letni w Konstancinie-Jeziornie, podczas którego wystąpi Aleksandra Łochowska w koncercie pt.: AGNIESZKA OSIECKA WCZORAJ,DZIŚ, ZAWSZE... Znane utwory do słów Agnieszki Osieckiej w nowych aranżacjach wykona dla Państwa zespół w składzie: Aleksandra Łochowska – wokal / gitara, Łukasz Czekała – skrzypce, Robert Skrzypiec – fortepian, Paweł Wolski – gitara basowa, Łukasz Biliński – perkusja. Miejsce: Amfiteatr Park Zdrojowy, Konstancin Jeziorna. Wstęp wolny.

Aleksandra Łochowska - koncert letni w Konstancinie-Jeziornie

Polska muzyka rozrywkowa to wiele pereł muzycznych, lecz utwory Agnieszki Osieckiej należałoby nazwać w tym kontekście diamentami. Takie przeboje jak „Dookoła noc się stała”, „Na całych jeziorach – ty”, „Uciekaj moje serce”,”Bossa nova do poduszki”czy „Nim wstanie dzień” od wielu lat wzruszają, bawią, dodają smaku codzienności. Wyrafinowanie a także genialna uniwersalność tekstów Agnieszki Osieckiej sprowokowała nas do odkrywania ich na nowo i dzielenia się nimi z publicznością. Projekt „Agnieszka Osiecka wczoraj, dziś, zawsze…” tworzą zawodowi muzycy poruszający się w różnych stylistykach, od klasyki, przez jazz, rock, poezje śpiewaną aż do muzyki eksperymentalnej. Szerokie spektrum muzycznych doświadczeń pozwoliło muzykom uzyskać nowe a jednocześnie nieodbiegające daleko od oryginału aranżacje. Muzycy mają za sobą wieloletnią współpracę w kraju i za granicą. Projekt utworów do słów Agnieszki Osieckiej jest wynikiem wspólnej fascynacji i wielkiego szacunku do artystki. Aranżacje ozdobione jazzową nutą dodają przestrzeni w warstwie muzycznej jednocześnie nadając słowu jego wielką rangę.

Przeczytaj też: Trzy bilboardy za Ebbing Missouri w Kinie Plenerowym w Konstancinie

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=12&t=4327
Informacje3 lipca 2015, 21:45,

Autor Widmo w Kinie Plenerowym w Konstancinie-Jeziornie

3 lipca 2015 roku o godzinie 21:45 odbędzie się pierwsze spotkanie w ramach Kina Plenerowego w Konstancinie, podczas którego będzie można obejrzeć film Romana Polańskiego pt. Autor Widmo. Projekcja filmowa odbędze się w Amfiteatrze Parku Zdrojowego. Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny!

Autor Widmo w Kinie Plenerowym w Konstancinie

Autor widmo (The Ghost Writer) Były premier Wielkiej Brytanii Adam Lang (Pierce Brosnan) zleca napisanie swoich wspomnień, za które ma otrzymać 10 milionów dolarów, partyjnemu działaczowi Michaelowi McArze. Przed zakończeniem pracy McAra ginie w zagadkowych okolicznościach. Do dokończenia autobiografii Lang zatrudnia więc profesjonalnego „ghostwritera (Ewan McGregor). Ktoś za wszelką cenę nie chce dopuścić do ujawnienia.

Anonimowy, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=12&t=8817&start=15