Informacje19 stycznia 2018, 07:00,

Akcja Zima 2018 z Centrum Sportu


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Zapraszamy na Akcję Zima 2018 z Centrum Sportu w Gminie Lesznowola. Podobnie jak w ubiegłym roku, na naszych halach zagoszczą zabawki dmuchane. Ponadto w ferie zimowe dzieci i młodzież do lat 18 do godz. 14.45, będzie mogła za darmo skorzystać z lodowiska, a w dniach 15-17 oraz 22-24 instruktorzy będą bezpłatnie uczyć dzieci jazdy na łyżwach.

AKCJA ZIMA 2018 Z CENTRUM SPORTU

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje16 stycznia 2018, 08:00,

Bezpłatny kurs komputerowy ECDL w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Trwa nabór na bezpłatny kurs komputerowy współfinansowany ze środków Unii Europejskiej, który odbywać się ma na terenie Piaseczna. Projekt "Kluczowe kompetencje kluczem do sukcesu - program podnoszenia kompetencji komputerowych i językowych osób o niskich kwalifikacjach", skierowany jest do osób powyżej 25 r.ż., z max. średnim wykształceniem, mieszkających na terenie województwa mazowieckiego, którzy nie brali wcześniej udziału w podobnym kursie.

BEZPŁATNY KURS KOMPUTEROWY ECDL W PIASECZNIE

Program kursu:
- podstawy pracy z komputerem
- podstawy pracy w sieci
- przetwarzanie tekstów
- podstawy pracy z arkuszami kalkulacyjnymi

Szkolenie odbywać się będzie w Biurze Projektu Fundacji Hominem przy ul. Puławskiej 45 m. 3 w Piasecznie. Informacje i zapisy pod nr tel. 694–888–345 Organizatorem kursu jest Centrum Edukacyjne Żelazna z Warszawy.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie