Informacje2 grudnia 2011, 00:00,

4 GRUDNIA PIERNICZKOWE MIKO£AJKI W MYSIADLE

Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola serdecznie zaprasza dzieci w wieku szkolnym, na Pierniczkowe Mikołajki do filii GOK w Mysiadle przy ul. Topolowej 2. Bilety w cenie 20 zł/os do nabycia na miejscu. Impreza odbędzie się w najbliższą niedzielę 4 grudnia 2011 roku w godz. 14.00-18.00 Gwarantowana jest wspaniała zabawa ze znakomitymi animatorami: własnoręczne wykonywanie słodkich i nie ozdób choinkowych, wiele niespodzianek oraz zabawę ze Św. Mikołajem. Zapraszamy!

PIERNICZKOWE MIKO£AJKI W MYSIADLE
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Informacje2 grudnia 2011, 00:00,