Informacje28 września 2012, 00:00,

29 września nieme kino i taper w Zalesiu Górnym


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Jak oglądać filmy nieme, dowiemy się już w sobotę 29 września 2012 roku. Zapraszamy mieszkańców do Klubu Kultury, przy ul. Jelonka 2 w Zalesiu Górnym, na godzinę 19.30. Będzie to wyjątkowa okazja do poznania języka filmu niemego i środków, którymi się posługiwano, uwaga, również trików filmowych. Po wstępie znawcy tematu - Michała Pieńkowskiego - obejrzymy prawdziwy niemy film z towarzyszeniem wybitnego tapera Stanisława Szczycińskiego. Pokaz organizuje Stowarzyszenie Rodziców TU, przy wsparciu wielu pomocników i miłośników starego kina. Serdecznie zapraszamy miłośników kina.

NIEME KINO I TAPER W ZALESIU GÓRNYM
autor/źródło: Monika Ebert
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje28 września 2012, 00:00,

Festiwal Musica Classica w Gminie Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Stowarzyszenie Miłośników Muzyki Klasycznej Con Fuoco zaprasza mieszkańców na IV międzynarodowy festiwal Musica Classica. Koncerty odbywać się będą w niedziele: 30 września, 7 i 14 października 2012 roku. Patronat nad festiwalem objął m.in. Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno. Festiwal Musica Classica, finansowany jest ze środków Gminy Piaseczno. Wstęp na koncerty jest bezpłatny.

FESTIWAL MUSICA CLASSICA W GMINIE PIASECZNO

30 września 2012 roku o godz. 19.30 zapraszamy mieszkańców do kościoła p.w. św. Anny w Piasecznie (ul. Piłsudskiego 10). Wystąpi: Katarzyna Lech – Kapituła – skrzypce, Przemysław Kapituła - organy. W programie m.in. V. Petrali, J.S. Bach, J.F. Händel. Zapraszamy!
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie