Informacje28 września 2012, 00:00,

Festiwal Musica Classica w Gminie Piaseczno

Stowarzyszenie Miłośników Muzyki Klasycznej Con Fuoco zaprasza mieszkańców na IV międzynarodowy festiwal Musica Classica. Koncerty odbywać się będą w niedziele: 30 września, 7 i 14 października 2012 roku. Patronat nad festiwalem objął m.in. Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno. Festiwal Musica Classica, finansowany jest ze środków Gminy Piaseczno. Wstęp na koncerty jest bezpłatny.

FESTIWAL MUSICA CLASSICA W GMINIE PIASECZNO

30 września 2012 roku o godz. 19.30 zapraszamy mieszkańców do kościoła p.w. św. Anny w Piasecznie (ul. Piłsudskiego 10). Wystąpi: Katarzyna Lech – Kapituła – skrzypce, Przemysław Kapituła - organy. W programie m.in. V. Petrali, J.S. Bach, J.F. Händel. Zapraszamy!
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje28 września 2012, 00:00,

Dzień Irlandzki Zielona Wyspa w Mysiadle

Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli serdecznie zaprasza mieszkańców na DZIEń IRLANDZKI ZIELONA WYSPA, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 30 września 2012 roku o godz. 16.00. Miejsce: świetlica Gminnego Ośrodka Kultury Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2. Zapraszamy na Dzień Irlandzki w Mysiadle.

DZIEń IRLANDZKI ZIELONA WYSPA W MYSIADLE

W programie m.in.: spotkanie z Ernestem Bryllem, występ Zespołu Tańca Irlandzkiego Setanta, konkurs wiedzy o Irlandii Leszka Kulbackiego, warsztaty animacji filmowej dla dzieci - wspólne tworzenie filmu o Irlandii z Magdą Bryll. Oprócz tego, dowiemy się dlaczego warto uczyć się języka angielskiego w Irlandii, nauczymy się tańca irlandzkiego, oraz będzie możliwość zakupu książek z autografem Ernesta Brylla.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola