Informacje24 października 2008, 00:00,

25 października zobacz mecz: KS Piaseczno - Zryw Sobolew


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Informujemy, że w najbliższą sobotę 25 października 2008 roku, odbędzie się mecz piłki nożnej piaseczyńskiej drużyny KS Piaseczno z zespołem Zryw Sobolew. Mecz piłki nożnej rozpoczyna się o godzinie 11:00 i będzie rozgrywany na Stadionie Miejskim przy ul. 1 Maja w Piasecznie. Bilety na mecz kosztują 10 zł normalny oraz 5 zł ulgowy. Kobiety i dzieci mają wstęp wolny. Zapraszamy mieszkańców na mecz piłki nożnej: KS Piaseczno - Zryw Sobolew i wspierania naszych lokalnych piłkarzy!

Mecz piłki nożnej KS Piaseczno - Zryw Sobolew

Więcej informacji na temat KS Piaseczno, znajdziecie na oficjalnej stronie piaseczyńskiego Klubu Sportowego: www.kspiaseczno.pl. Zachęcamy również do zapoznania się z nieoficjalną stroną internetową KS Piaseczno: www.kspiaseczno.jogger.pl, na której możecie śledzić relacje z poszczególnych meczy piaseczyńskiej drużyny.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje25 października 2008, 00:00,

Odwiedź okoliczne cmentarze z Pędziwiatrem Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr Piaseczno zaprasza wszystkich wielbicieli dwóch kółek, na niedzielną wycieczkę rowerową z cyklu: JESIEń NA ROWERZE Z PęDZIWIATREM. Tym razem, wycieczka będzie ściśle związana ze zbliżającym się dniem 1 listopada. Organizatorzy planują odwiedzić okoliczne zapomniane cmentarze i miejsca pamięci. Osoby wybierające się na wycieczkę, proszone są o zabranie zniczy. Zapraszamy mieszkańców na wycieczkę rowerową z członkami Klubu Rowerowego Pędziwiatr.

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr

Osoby zainteresowane niedzielną wycieczką rowerową, spotykają się 26 października 2008 roku, o godzinie 10:00. Miejsce spotkania: przed budynkiem GOSiR, przy ulicy Sikorskiego 20 w Piasecznie. Informację o niedzielnej wycieczce, można znaleźć również na stronie Klubu Pędziwiatr: piaseczno.masa.waw.pl (współpracują z nami).
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie