Informacje25 października 2008, 00:00,

Odwiedź okoliczne cmentarze z Pędziwiatrem Piaseczno

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr Piaseczno zaprasza wszystkich wielbicieli dwóch kółek, na niedzielną wycieczkę rowerową z cyklu: JESIEń NA ROWERZE Z PęDZIWIATREM. Tym razem, wycieczka będzie ściśle związana ze zbliżającym się dniem 1 listopada. Organizatorzy planują odwiedzić okoliczne zapomniane cmentarze i miejsca pamięci. Osoby wybierające się na wycieczkę, proszone są o zabranie zniczy. Zapraszamy mieszkańców na wycieczkę rowerową z członkami Klubu Rowerowego Pędziwiatr.

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr

Osoby zainteresowane niedzielną wycieczką rowerową, spotykają się 26 października 2008 roku, o godzinie 10:00. Miejsce spotkania: przed budynkiem GOSiR, przy ulicy Sikorskiego 20 w Piasecznie. Informację o niedzielnej wycieczce, można znaleźć również na stronie Klubu Pędziwiatr: piaseczno.masa.waw.pl (współpracują z nami).
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Informacje25 października 2008, 00:00,

Latający Kufer Teatr Narwal - Bajkowa Niedziela Piaseczno

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno w ramach Bajkowej Niedzieli dla Maluchów przygotował spektakl dla dzieci pod tytułem: LATAJ¡CY KUFER, w wykonaniu artystów Teatru Narwal. Bajkowa Niedziela odbędzie się w najbliższą niedzielę 26 października 2008 roku, o godzinie 16:00 w sali Ośrodka Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp na spektakl 10 zł (dzieci) oraz 5 zł (dorośli). Zapraszamy na spektakl.

Latający Kufer to jedna z najpiękniejszych bajek Andersena, w których zobaczymy barwne jawajki, pacynki i aktorów żywego planu. Scenografia i muzyka przeniosą nas w kraje dalekiego wschodu. Wesoło opowiedziana historia o chłopcu, który swoim niedotrzymywaniem słowa zranił wiele serc. Bajka uczy szacunku do otaczającego nas świata i ludzi. Zachęcamy do obejrzenia spektaklu Latający Kufer w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno