Informacje10 stycznia 2016, 10:00,

24. Finał WOŚP Góra Kalwaria

24. koncert finałowy WOŚP tuż, tuż. 10 stycznia usłyszymy trochę rockowego brzmienia, hip-hopu, ale też dobrej muzyki rozrywkowej z lat 50., 60. i 70. Miejsce: Ośrodek Kultury, ul. J. Białka 9 w Górze Kalwarii. Wstęp wolny. Zapraszamy na 24. finał WOŚP w Górze Kalwarii.

24. FINAŁ WOŚP GÓRA KALWARIA

Gitarowego rocka usłyszymy w wykonaniu Manaus z Piaseczna. Chłopaki grają piosenki takich zespołów jak Raz. Dwa. Trzy. czy Voo Voo. Sięgają także do klasyki rocka. Cenią polską piosenkę, chociaż grają też utwory z repertuaru np. Lennego Kravitza czy Jamiroquai. Wystąpią: Arek Zewar - wokal, gitara akustyczna, Grzegorz Kowalski - bas, Krzysztof Rukat - gitara, Marcin Adamski - perkusja.

Teksty w raperskie rymy ubierze Krasza. Patryk "Krasza" Kowalczyk wyraźnie zaznaczył swoją obecność na rynku muzycznym, gromadząc na swoim fanpage blisko 60 tysięcy fanów! Jest autorem m.in. bardzo dobrze ocenianego albumu pt. "Znikąd" (dystrybuowanego przez Preorder.pl, sieci Empik, Saturn, czy Media Markt), a także takich singli jak "Moje serce traci ważność", "Byliśmy", czy "Zapalniczka", które osiągają nawet milion wyświetleń w serwisie YouTube. Łącznie utwory Kraszy w sieci odsłuchano ponad 20 milionów razy! Jego show jest wyjątkowo przyjmowane w wielu zakątkach Polski - raper ma na swoim koncie występ m.in. podczas prestiżowego festiwalu Young Stars Festival w Poznaniu, który zgromadził ponad 5000 osób! http://www.facebook.com/KraszaRZS

Gwiazdą wieczoru będzie TRÓJKĄT. Trójka absolwentów Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach: wokalistka Ewa Wyszyńska, gitarzysta Piotr Grudziński (z Góry Kalwarii) oraz perkusista Rafał Olewnicki prezentuje evergreeny polskiej muzyki rozrywkowej z lat 50, 60 i 70-tych, a także zapomniane już utwory z okresu dwudziestolecia międzywojennego. Podczas koncertu usłyszeć można zaaranżowane na trio przeboje m.in. Sławy Przybylskiej, Hanki Ordonówny, Ewy Demarczyk, Kaliny Jędrusik, Karin Stanek, Łucji Prus, Ludmiły Jakubczak, Heleny Majdaniec, Niebiesko Czarnych, Czerwono Czarnych, Marka Grechuty, a także wielu innych artystów polskiej piosenki.

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=26&t=11445
Informacje10 stycznia 2016, 09:00,

Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Piaseczno Cup 2016