Popularny: 900 odsłonInformacje21 października 2015, 17:58,

19 nauczycieli wyróżnionych przez Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno

Z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej 19 nauczycieli z piaseczyńskich szkół zostało wyróżnionych przez Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno za zaangażowanie w pracy oraz wychowanie i edukację uczniów z gminy Piaseczno.

19 nauczycieli wyróżnionych przez Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno

Wyróżnionym nauczycielom, wymienionym poniżej serdecznie gratulujemy!
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Piasecznie: Teresa Kolary, Beata Walczak
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Piasecznie: Urszula Derentowicz, Małgorzata Żółcińska
Szkoła Podstawowa Nr 5 w Piasecznie: Barbara Krawczyk, Józefa Suwała
Gimnazjum Nr 1 w Piasecznie: Jolanta Gajewska,Tomasz Jakubowicz
Gimnazjum Nr 2 w Piasecznie: Elżbieta Ostasiuk,Agata Szajna
Zespół Szkół Publicznych w Chylicach: Honorata Kłosowska
Zespół Szkół Publicznych w Józefosławiu: Alina Kędzior, Katarzyna Rynio - Długołęcka, Iwona Wiśniewska
Zespół Szkół Publicznych w Jazgarzewie: Izabela Ratter - Kępińska
Zespół Szkół Publicznych w Zalesiu Górnym: Barbara Byszko
Zespół Szkół Publicznych w Złotokłosie: Alicja Prochocka, Izabela Żyro, Elżbieta Zegadło

Anonimowy, 16 lipca 2019
Bardzo się cieszymy, że w PIASECZNIE doceniono nauczycielkę z BYDGOSZCZY .AKTA
Informacje23 października 2015, 20:00,

Koncert Skubasa w Piasecznie

23 października 2015 roku o godz. 20.00 zapraszamy do Domu Kultury na występ wokalisty o bardzo charakterystycznej barwie głosu - Skubas. Bilety w przedsprzedaży od 5 października w kasach Centrum Kultury w Piasecznie w cenie 30 zł, w dniu koncertu 40 zł. Miejsce: Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Zapraszamy na koncert Skubasa.

Skubas do tej pory znany głównie z kooperacji ze Smolikiem, tym razem zaskakuje w zupełnie nowej odsłonie. Muzyka Skubasa to niezwykle klimatyczne, akustyczne gitarowe brzmienia o lekko folkowym, grunge’owym charakterze. Skubas w swoich autorskich kompozycjach łączy brudne, gitarowe riffy z melancholijnym wokalem, tworząc nostalgiczne, melodyjne piosenki. Na koncertach stawia przede wszystkim na atmosferę i przestrzenne dźwięki. W 2012 roku ukazał się debiutancki album Skubasa "Wilczełyko". Album wypełnia lukę na polskiej scenie muzycznej i jest swoistym powrotem do prostoty i autentyczności. Skubas otrzymał nominację do Fryderyków 2013 w kategorii "Debiut Roku" oraz "Utwów Roku" za singla "Linoskoczek".

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=11532