Informacje19 grudnia 2010, 00:00,

19 grudnia Betlejemskie Światło Pokoju w Konstancinie

Zapalane co roku w Grocie Narodzenia w Betlejem a następnie przekazywane przez skautów całego świata do kolejnych państw, światło jest symbolem pokoju, wzajemnego zrozumienia, znakiem nadziei życia pozbawionego konfliktów i waśni. W tym tygodniu, jak co roku harcerze Związku Harcerstwa Polskiego przywieźli do Warszawy Betlejemskie Światło Pokoju. Roznosząc Betlejemski Ogień po całym kraju i przekazując go poza granice Polski, pełnią służbę, niosą pokój oraz szerzą ideę braterstwa.

TYTU£

W niedzielę, 19 grudnia 2010 roku - harcerze konstańcińskiego hufca, przyniosą Betlejemskie Światło Pokoju mieszkańcom Konstancina. Przekazanie Światła, będzie miało miejsce w kościołach gminy Konstancin-Jeziorna, podczas Mszy Świętych rozpoczynających się o następujących godzinach:
Kościół w Mirkowie - 12:00
Kościół na Grapie - 11:30
Kościół w Klarysewie - 12:00
Kościół w Skolimowie - 10:30
Kościół w Chylicach - 10:30
Kościół w Słomczynie - 10:30
Wszystkich mieszkańców, namawiamy gorąco do przyniesienia zniczy, bądź lampionów i zabranie tego wyjątkowego światła do swojego domu. Niech płomień pokoju, zapłonie na wigilijnych stołach, we wszystkich domach mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje16 grudnia 2010, 00:00,

Czwartkowy wieczór w Klubie Jazz Day Club Piaseczno

Informujemy, że 16 grudnia 2010 roku o godz. 19.00, odbędzie się czwartkowy wieczór jazzowy w JAZZ DAY CLUB, podczas której wystąpi Lech Szprot (saksofon, klarnet, vocal), oraz Wojciech Zduniak (kontrabas). Miejsce: Bowling Club Cent-Room.pl, przy ul. Kniaziewicza 45 lokal 22 w Piasecznie. Zapraszamy mieszkańców na koncert.

CZWARTKOWY WIECZÓR JAZZOWY W JAZZ DAY CLUB PIASECZNO
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno