Informacje9 stycznia 2008, 00:00,

16 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Konstancin

W tym roku 16 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Konstancinie, będzie nieco odmienny. Organizatorzy WOŚP w Konstancinie postanowili zaoferować więcej rozrywki. Konstanciński Sztab WOŚP, wspólnie z Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji przygotowali serię rozgrywek i konkurencji rodzinnych, w których będziecie mogli zadbać o swoją kondycję oraz spędzić miło czas w rodzinnym gronie. Organizatorzy WOŚP w Konstancinie, gwarantują dobrą zabawę, oraz satysfakcję z rywalizacji.

Około godziny 14:00 w przerwie między konkurencjami odbędzie się pokaz pierwszej pomocy z możliwością sprawdzenia swoich umiejętności. Zamknięty finał potrwa do godziny16:00, kiedy to spod Ośrodka GOSiR ruszy już po raz drugi PARADA WOŚPowa, której inicjatorami są członkowie klubu SKODOVKA. Zachęcamy Was, do przyłączenia się do parady ze swoimi samochodami lub do skorzystania z okazji i przejechania w kolumnie samochodów do Parku Zdrojowego, gdzie będzie kontynuowana impreza. Po przyjechaniu do Parku zastaniecie już rozstawioną scenę, z której będą licytowane gadżety przekazane przez sponsorów. Zachęcamy do zapoznania się z poniższym programem imprezy.

XVI FINA£ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWI¡TECZNEJ POMOCY KONSTANCIN JEZIORNA

Program XVI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Konstancinie:
12:00 Start w Ośrodku GOSiR (mini piłka nożna, koszykówka, konkurencje rodzinne).
14:00 Pokaz Pierwszej Pomocy przeprowadzony przez HGRM z Piaseczna.
14:30 Dalszy ciąg rozgrywek sportowych.
15:30 Pokazy, m.in. Break Dance.
16:00 Losowanie nagrody głównej ufundowanej przez GOSIR - Mini Wieża Stereo - dla uczestników turnieju.
16:25 Start PARADY WOŚP'owej zorganizowanej przez KLUB SKODOVKA - przejazd ulicami Konstancina do Parku Zdrojowego - zachęcamy do przybycia swoimi samochodami.
17:00 DJ Andesh oraz DJ 30 TON rozpoczną Wielki Finał na scenie.
17:05 Licytacje.
17:30 Zespół Monkey Flip.
18:30 Licytacje.
19:00 Zespół Karma.
20:00 Światełko do nieba.
20:20 GOLDEN LIFE.
22:00 Zakończenie WOŚP w Konstancinie.

XVI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Konstancinie poprowadzą: w Ośrodku GOSIR (Agata Lipska), w Parku Zdrojowym (Szymon Ziemsk). W ośrodku GOSIR będzie można zobaczyć przedmioty, które będą wieczorem licytowane ze sceny. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkurencjach przygotowanych przez pracowników GOSIR w Konstancinie, oraz do czynnego udziału w całym WIELKIM XVI FINALE WOŚP Konstancin! Wszelkie informacje na temat Konstancińskiego Sztabu WOŚP, znajdują się na stronie internetowej: kjsztab.fm.interia.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Konstancin-Jeziorna

Informacje10 stycznia 2008, 00:00,

Zobacz pokaz trików bilardowych w Klubie Billart Piaseczno

Klub Billart w Piasecznie zaprasza na pokaz trików bilardowych w wykonaniu Wielokrotnego Mistrza Świata BOGDANA WO£KOWSKIEGO. Pokaz odbędzie się dnia 26 stycznia 2008 roku. Start o godzinie 20:00. Mistrz Bogdan Wołkowski, będzie w naszym klubie bilardowym, do późnych godzin nocnych, a zatem będzie możliwość zagrania z Nim, jak również nauczenia się kilku trików bilardowych.

Bogdan The Wizard Wołkowski - pokaz trików bilardowych w wykonaniu wielokrotnego Mistrza Świata Bogdana Wołkowskiego

Dla wszystkich, którzy będą chcieli naprawić kij firma ET-Billiard - zrobi to za darmo. Wstęp na pokaz trików bilardowych kosztuje 40 PLN. Bilety wstępu, są do nabycia w Klubie Billart: Jana Pawła II, Piaseczno (2 piętro, nad pizzerią Da Grass). Informujemy, że ilość biletów jest ograniczona. Każdy bilet - to los na loterię. Zapraszamy na pokaz trików bilardowych w wykonaniu Bogdana Wołkowskiego do Klubu Billart w Piasecznie.

Bogdan Wołkowski to Mistrz Świata trików bilardowych i snookerowych. Od 1998 roku, wielokrotnie zdobywał mistrzostwo świata w trikach, zarówno na stole do snookera, jak i do pool-bilarda. Jest nie tylko wykonawcą, ale również twórcą wielu pokazowych zagrań. Więcej informacji na temat Mistrza Bogdana Wołkowskiego, możecie przeczytać na jego oficjalnej stronie internernetowej The Wizard Show: www.wizardshow.com
autor/źródło: Paweł Nowak - Klub Billart w Piasecznie