Informacje14 stycznia 2011, 00:00,

15 stycznia zespół ETYLINA86 zagra w 8 Ball Club Piaseczno

8 Ball Club w Piasecznie, serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców na koncert na żywo zespołu ETYLINA-86. Koncert odbędzie się 15 stycznia 2011 roku, start o godzinie 20.30. Wstęp 5 zł. Zespół wystąpi w składzie Ksenia (operator mikrofonu), Wiktor (gitara elektryczna lub akustyczna), Paweł (gitara basowa lub akustyczna), Adam (wykorzystywany przez zespoły, które nie dorobiły się automatu perkusyjnego).

15 stycznia zespół ETYLINA-86 zagra w 8 Ball Club Piaseczno

ETYLINA86 gra kawałki takich kapel jak: No Doubt, the beatles, Survivor, The Eagles, Cranberries, Guns&Roses, Maroon 5, Blues Brothers, Closterkeller, Lady Pank, Perfect, Blenders, Manam, Dżem, Wilki, T. Love, IRA, oraz wykonawców jak Lenny Kravitz, Moloko, Aretha Franklin, Bonnie Tyler, Kenny Logins i wielu innych. Tak więc, lecieć będą covery z górnej półki, czyli bedzie skocznie i tanecznie! Więcej informacji na Etylina 86, można przeczytać na stronie internetowej: www.etylina86.pl

8 Ball Club, znajduje się przy ul. Jana Pawła II 10 w Piasecznie (w budynku pod bankiem Millennium, wejście z boku budynku). Strona internetowa klubu: www.8ballclub.pl W imieniu Kamila z klubu bilardowego, zapraszam Was na koncert zespołu ETYLINA-86.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje14 stycznia 2011, 00:00,

KINGA ROS£ON Sportowcem Roku 2010 gminy Piaseczno

Kurier Południowy wspólnie z Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Piasecznie przeprowadził plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Roku gminy Piaseczno. Głosowanie przy pomocy smsów, trwało do północy ze środy na czwartek (12/13 stycznia). Najwięcej smsów otrzymała KINGA ROS£ON z GOSiR Piaseczno (piłka nożna kobiet), która tym samym została Sportowcem 2010 Roku. GRATULUJEMY!

Na zdjęciu jest finałowa dziesiątka najpopularniejszych sportowców gminy Piaseczno, którzy otrzymali najwięcej smsów w plebiscycie na Sportowca Roku 2010 (od lewej): Kinga Rosłon - SPORTOWIEC 2010 ROKU (GOSiR Piaseczno, piłka nożna kobiet), Mateusz Strzeżek (KS Grawitacja, taniec sportowy), Krzysztof Wasiewicz (KS Piaseczno, lekkoatletyka), Joanna Wasiewicz (KS Piaseczno, lekkoatletyka), Mariusz Niziołek (KS Piaseczno, kickboxing), Katarzyna Chapska (GOSiR Piaseczno, piłka nożna kobiet), Dorota Godzina (KS Piaseczno, kickboxing), Damian Zapert (KS Piaseczno, koszykówka mężczyzn. Damiana nie ma na zdjęciu, inna osoba odebrała za niego wyróżnienie i jest na zdjęciu), Kamila Kunka (GOSiR Piaseczno, pływanie), oraz Michał Szer (GOSiR Piaseczno, pływanie)
kliknij, aby powiększyć zdjęcie Finałowej Dziesiątki w głosowaniu na Sportowca 2010 Roku

Spośród 21 kandydatów, wyłoniono finałową dziesiątkę najpopularniejszych sportowców naszej gminy, którzy otrzymali najwięcej smsów w plebiscycie Kuriera Południowego na Sportowca Roku 2010: Kinga Rosłon (GOSiR Piaseczno, piłka nożna kobiet), Mateusz Strzeżek (KS Grawitacja, taniec sportowy), Krzysztof Wasiewicz (KS Piaseczno, lekkoatletyka), Joanna Wasiewicz (KS Piaseczno, lekkoatletyka), Mariusz Niziołek (KS Piaseczno, kickboxing), Katarzyna Chapska (GOSiR Piaseczno, piłka nożna kobiet), Dorota Godzina (KS Piaseczno, kickboxing), Damian Zapert (KS Piaseczno, koszykówka mężczyzn), Kamila Kunka (GOSiR Piaseczno, pływanie), oraz Michał Szer (GOSiR Piaseczno, pływanie). Gratulujemy wszystkich sportowcom!

Uroczyste ogłoszenie wyników oraz wręczenie wyróżnień, odbędzie się w sobotę 15 stycznia 2011 roku o godz. 20.00, podczas Balu Sportu organizowanego przez GOSiR (informacja powiązana tematycznie, na łamach serwisu mieszkańców: BAL SPORTU).
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno