Informacje30 sierpnia 2012, 00:00,

1 września 2012 roku Podaruj Kroplę Miłości na obchodach Dnia Działkowca w Krępie

Zarząd ROD Krępa - Rosa serdecznie zaprasza na obchody Dnia Działkowca ROD Krępa – Rosa przy ul. Długiej 17 w Krępie, które odbędą się 1 września 2012 roku w godz. 11.00-15.00. W ramach obchodów Dnia Działkowca w Krępie, będzie można honorowo oddać krew, w ramach akcji Kropla Miłości. Zachęcamy do podarowania Kropli Miłości.

PODARUJ KROPLę MI£OŚCI NA OBCHODACH DNIA DZIA£KOWCA W KRęPIE
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Prażmów
Tematy:Prażmów

Polecane dla Ciebie

Informacje30 sierpnia 2012, 00:00,

Obchody rocznicy wybuchu II wojny światowej

Zarząd Miejsko-Gminnego Koła Związku Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i i Byłych Więźniów Politycznych w Konstancinie-Jeziornie oraz Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna serdecznie zapraszają na obchody 73. rocznicy wybuchu II wojny światowej, które odbędą się w najbliższą sobotę 1 września 2012 roku w Skolimowie.

OBCHODY 73. ROCZNICY WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ W SKOLIMOWIE

Uroczystości rocznicowe rozpoczną się o godz. 16:00. W kaplicy na cmentarzu w Skolimowie zostanie odprawiona msza święta, po której uczestnicy i poczty sztandarowe przejdą do kwatery poległych za ojczyznę w 1939 roku. Tam delegacje i zaproszeni goście złożą kwiaty. Zostanie odczytany Apel Poległych i odegrany hymn. W uroczystościach wezmą udział weterani walk o niepodległość z terenu gminy Konstancin-Jeziorna oraz byli żołnierze Armii Krajowej z Białorusi.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna