Informacje27 lutego 2009, 00:00,

1 MARCA otwarcie Klubu Wellness PISTACJA w Piskórce

Informujemy, że w najbliższą niedzielę 1 marca 2009 roku, od godziny 10:00 do 15:00 odbędzie się Dzień Otwarty w Fitness Wellness Klub Pistacja przy ul. Głównej 57 w Piskórce. Podczas niedzielnego otwarcia, będzie można poznać kadrę i spróbować wszystkiego z ich oferty GRATIS. Już teraz Pistacja jest otwarta na odwiedziny i zapisy zainteresowanych osób. Serdecznie zapraszamy na otwarcie Klubu Pistacja w Piskórce. Więcej informacji na temat Pistacji, można przeczytać na stronie: www.pistacja.net

FITNESS WELLNESS KLUB PISTACJA W PISKÓRCE
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Prażmów

Polecane dla Ciebie

Informacje28 lutego 2009, 00:00,

TotalArt Szewczyk Dratewka - Bajkowa Niedziela Piaseczno

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno w ramach Bajkowej Niedzieli dla Maluchów przygotował spektakl dla dzieci pod tytułem: SZEWCZYK DRATEWKA, w wykonaniu artystów Agencji TotalArt. Bajkowa Niedziela odbędzie się w najbliższą niedzielę 1 marca 2009 roku, o godzinie 16:00 w sali Ośrodka Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp na spektakl 10 zł (dzieci) oraz 5 zł (dorośli). Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i ich rodziców na Bajkową Niedzielę w Piasecznie.

Szewczyk Dratewka to inscenizacja bajki Janiny Porazińskiej. Niewątpliwym atutem przedstawienia jest jego interaktywna formuła. Występuje w nim duża ilość piosenek, w których dzieci wraz z aktorami śpiewają, klaszczą, naśladują przeróżne odgłosy. Sceny z czynnym udziałem widzów wciągają w akcję. Ciekawe, zmieniające się wraz z akcją dekoracje, połączenie gry żywych postaci z pobudzającymi wyobraźnię sympatycznymi lalkami, ładne kostiumy i kolorowa muzyka prowadzą dziecko w czarodziejski świat bajki.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno