Informacje16 lutego 2018, 18:00,

Zwerbowana miłość - Klub Filmowy Rewers w Józefosławiu


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


16 lutego 2018 roku o godz. 19:00 zapraszamy do Klubu Filmowego Rewers w Józefosławiu, gdzie będzie można obejrzeć film pt.: Zwerbowana miłość oraz spotkać się z reżyserem: Tadeuszem Król. Miejsce: Józefosław, ul. Urocza 14 (Klub Kultury). Wstęp wolny.

ZWERBOWANA MIŁOŚĆ - KLUB FILMOWY REWERS W JÓZEFOSŁAWIU

Zwerbowana miłość w reż. Tadeusz Król - Andrzej (Robert Więckiewicz) i Siejka (Krzysztof Stroiński), agenci służb specjalnych, planują misterny międzynarodowy przekręt. Stawką są grube pieniądze i tajne dokumenty. Żeby zrealizować intrygę, potrzebują odpowiedniej kobiety – wciągają więc do akcji niczego nie podejrzewającą Annę (Joanna Orleańska). Nieoczekiwanie między Andrzejem i Anną wybucha gorące uczucie. Niestety kobieta odkrywa, że jest tylko pionkiem w grze bezwzględnych agentów. Postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i z pomocą przyjaciółek zrealizować śmiały, niebezpieczny plan…

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje21 lutego 2018, 07:00,

Apteka całodobowa w Piasecznie Kościuszki 33


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Starostwo Powiatowe w Piasecznie poinformowało, że 21 lutego 2018 roku zostanie ponownie otwarta apteka przy ul. Kościuszki 33 w Piasecznie. Apteka, będzie czynna przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

APTEKA CAŁODOBOWA W PIASECZNIE KOŚCIUSZKI 33

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie