Informacje5 stycznia 2018, 07:00,

Zima w mieście 2018 Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Gmina Piaseczno przygotowała nieodpłatną ofertę na spędzenie aktywnie zimowych ferii dla blisko tysiąca dzieci uczęszczających do szkół na naszym terenie. W czasie styczniowej przerwy w zajęciach szkolnych 10 placówek oświatowych z terenu gminy Piaseczno organizuje dla dzieci pozostających w domach aktywne spędzenie czasu w szkole. Wielu pracujących rodziców może mieć problem z organizacją opieki i zorganizowaniem atrakcji dziecku podczas swojego pobytu w pracy, półkolonie to dobre rozwiązanie, dzieci z chęcią spędzą czas z rówieśnikami podczas wyjazdów autokarowych i licznych konkursów odbywających się podczas ferii.

ZIMA W MIEŚCIE 2018 PIASECZNO

Gmina Piaseczno finansuje wypoczynek w zakresie transportu na wycieczkę oraz bilety wstępu jak i wynagrodzenia wychowawców i kierownika, a także materiały potrzebne do wszelakich zajęć plastycznych. Dyrektorzy szkół zadbają o poczęstunek i napoje a także o ciekawe gry i zabawy na świeżym powietrzu lub pod dachem na wypadek złej pogody.

Opiekę sprawować będą wychowawcy i kierownicy, czynni nauczyciele z piaseczyńskich szkół. Czas trwania wypoczynku to tydzień wybrany przez szkołę w okresie od 15 stycznia do 28 stycznia 2018 roku, z takiej formy wypoczynku może skorzystać ok. 1000 uczniów z gminnych szkół.

Koszt pobytu dziecka to jedynie kilka złotych dziennie przeznaczone na posiłek i napoje, wnoszone przez rodzica przed rozpoczęciem wypoczynku do wybranej placówki. Gmina Piaseczno na akcję Zima w mieście przeznaczyła 150 tys. zł

UMiG Piaseczno

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje8 stycznia 2018, 05:00,

Byle chcieć - nowość od projektu KOLOROFONIA


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

KOLOROFONIA publikuje na swoim kanale nowy singiel, tym razem w zupełnie nowej formie. Zapowiadany jeszcze na Mikołajki utwór doczekał się swojej premiery w pierwszy dzień Świąt. Moment opublikowania utworu okazał się być strzałem w dziesiątkę, gdyż w tym okresie większość odbiorców nie tylko bez trudu znalazła czas na sprawdzenie tej nowości, ale również przesłuchanie jej bez opuszczania karty odtwarzania , co dopiero YouTube zalicza jako odtworzenie. Na pewno skłania do tego użyta technika, czyli tzw. „lyric video”, bardzo udanie w tym przypadku imitujące karaoke. To zaowocowało rekordowym, w porównaniu do wcześniej publikowanych utworów odzewem pod filmem, co wskazuje, że ewentualny klip do niego byłby równie mile widziany.

BYLE CHCIEĆ - NOWOŚĆ OD PROJEKTU KOLOROFONIA

Okładka do singla, której ostateczna wersja powstała już po zakończeniu montażu, to na nowo odtworzona jedna z plansz tytułowych do legendarnego programu telewizyjnego „Zrób to sam” Adama Słodowego, która nie tylko tematycznie koresponduje z tytułem piosenki, ale i doskonale puentuje efekt finalny, który powstał samodzielnie i dzięki użyciu współcześnie dostępnych narzędzi. Autorem muzyki jest tradycyjnie Albert „TONTON AL” Toruński, a za całokształt odpowiada autor tekstu i pomysłodawca przedsięwzięcia pod nazwą KOLOROFONIA, czyli Michał „KOLO” Kisielewski. Jest to kolejny i przedostatni utwór zapowiadający epkę 2K17.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w PiaseczniePoprzednie single dostępne są na kanale youtube.com/user/KOLOROFONIA

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie