Informacje9 lipca 2014, 09:00,

Zbiórka krwi w Górze Kalwarii


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Klub Honorowych Dawców Krwi w Górze Kalwarii serdecznie zaprasza wszystkich chętnych na zbiórkę krwi, która odbędzie się 9 lipca 2014 roku od godz. 9.00 do 12.15 w Górze Kalwarii Pod Arkadami. Zaprasza Prezes klubu HDK Grzegorz Cacek telefon: 666 096 912, e-mail: klubhdkgorakalwaria@gmail.com Klub Honorowych Dawców Krwi w Górze Kalwarii Siedziba: Dom Pomocy Społecznej, ul. Szpitalna 1, 05-530 Góra Kalwaria www.facebook.com/OddajKrew

Zbiórka krwi w Górze Kalwarii

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje8 lipca 2014, 17:44,

Przewodnik rowerowy Krainy Jeziorki za podpowiedź


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Jeździsz na rowerze i chcesz zdobyć nowe wydanie Przewodnika rowerowego Krainy Jeziorki, a na dodatek podpowiedzieć decydentom o potrzebie budowy konkretnych ścieżek rowerowych lub tworzenia pasów dla rowerów w mieście? Nic prostszego.

Wystarczy, że udasz się do siedziby urzędu i naszkicujesz swoją ulubioną trasę rowerową przez miasto. Tą, którą najczęściej pokonujesz każdego dnia lub sporadycznie, albo tą którą chciałbyś, aby była bardziej niż do tej pory przyjazna do jazdy jednośladem. Na mapę można też nanosić miejsca, gdzie powinny stanąć stojaki rowerowe. Szkic mapy dostępny jest zarówno w siedzibie urzędu jak i obok po lewej stronie.

Przewodnik rowerowy Krainy Jeziorki

Ulubioną trasę/y można nanosić na wydrukowane mapy w pokoju 96 (Biuro Promocji i Informacji) lub 94 w godzinach pracy urzędu (poniedziałki 8 – 18, w pozostałe dni 8 -16). Osoby, które mają trudności z dostaniem się do urzędu w w/w godzinach prosimy o kontakt: 22 70 17 682 lub strzyzewski@piaseczno.eu.

Każdy, kto pofatyguje się z namalowaną na schemacie mapy Piaseczna swoją ulubioną trasą przez miasto lub zrobi to w urzędzie, otrzyma bezpłatnie Przewodnik rowerowy. Ponad 400 km szlaków rowerowych na południe od Warszawy. Przewodnik swoim zasięgiem obejmuje zarówno gminę Piaseczno, jak i gminy sąsiednie (Konstancin-Jeziorna, Lesznowola, Góra Kalwaria, Prażmów, Tarczyn oraz Chynów, Grójec, Pniewy i Mszczonów). Przewodnik został przygotowany przez Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Zlewni Rzeki Jeziorki, którego Gmina Piaseczno jest współzałożycielem i członkiem.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Przewodnik rowerowy Krainy Jeziorki

Akcja trwa do końca sierpnia 2014 roku lub do wyczerpania zapasów przewodnika. Po tej dacie nastąpi podsumowanie wszystkich sugestii rowerzystów z gminy Piaseczno. Celem działania Gminy Piaseczno jest nie tylko dotarcie z przygotowanymi przewodnikami do rowerzystów z terenu gminy, ale przede wszystkim podjęcie prac nad przystosowaniem infrastruktury drogowej w mieście Piaseczno do potrzeb miłośników jednośladów. Wszelakie sugestie będą zebrane i posłużą do wypracowania koncepcji rozwoju dróg / pasów rowerowych oraz niezbędnej infrastruktury w mieście Piaseczno i jego okolicach.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie