Informacje21 sierpnia 2012, 00:00,

Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP w Uwielinach

Urząd Gminy Prażmów i Zarząd Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Prażmowie zaprasza sympatyków straży pożarnej na Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP, które odbędą się w najbliższą sobotę 25 sierpnia 2012 roku, na boisku sportowym przy remizie OSP w Uwielinach. Początek zawodów o godz. 11.00. Zapraszamy!

GMINNE ZAWODY SPORTOWO-POżARNICZE OSP W UWIELINACH
Tematy:Prażmów

Polecane dla Ciebie

Informacje21 sierpnia 2012, 00:00,

Piknik Rodzinny pożegnanie lata w Górze Kalwarii

Urząd Miasta i Gminy Górka Kalwaria zaprasza mieszkańców na Piknik Rodzinny pożegnanie lata w Górze Kalwarii. Impreza odbędzie się w sobotę 25 sierpnia 2012 roku, w godz. 16.00-21.00. Miejsce: Plac Manewrowy przy ul. Białka. Organizatorzy pikniku zaplanowali w programie: kataryniarzy, szczudlarzy, pokaz żonglerki i iluzji, spektakl teatralny Kozucha Kłamczucha, konkursy z nagrodami dla dzieci, występ mistrzów świata Formacji Tanecznej Bartek, koncert Sticky Fingers (przedstawią blues-rockowe przeboje), a na zakończenie wakacji wypuszczone zostaną w powietrze kolorowe lampiony. Zapraszamy na Piknik!

PIKNIK RODZINNY POżEGNANIE LATA W GÓRZE KALWARII